Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pepcóban kapható cumikról/cu...

A Pepcóban kapható cumikról/cumisüvegekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A cumi csomagolására rá van írva, hogy ortodontikus. A cumisüvegnek nincs meg a papírja.


A férjem vette őket a leendő kisfiunknak. Én nem akartam ilyen noname cumit/cumisüveget venni, hanem Mam vagy másféle minőségibbet.

Nincs bajom a pepcós termékekkel, ha ruháról vagy háztartási cuccokról van szó, csak nem tudom, ezek a dolgok mennyire megbízhatóak onnan. (Mert hát a ruháknál is változó a minőség.)



2022. dec. 28. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Én se vennék pepcos cumisüveget, ki tudja milyen műanyagból van, minden mást megveszek ott
2022. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt pepcos cumisüvegünk is, itato poharunk is, csőrös pohár is. Semmi bajom nem volt vele.

En pl a mam-ot utálom 🤷‍♀️

2022. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem vennék ilyesmit pepcoban. Ha viszont már megvan, max vizet adnék belőle, semmi meleg dolgot nem.
2022. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

És a cumival mit kezdenél?

Persze azt én sem tudom, cumis lesz-e a babánk. Annyira azt nem is erőltettem volna nála.

2022. dec. 28. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Pepco cumisüvegek általában NUKosak, azt nem mondanám nonamenek, Németo. legnagyobb márkája.

A cumik és ha jól emlékszem pár itatópohár stb Canpol, ez egy lengyel márka.

Legyen bpa mentes, igazából ez a követelmény rájuk (gyártásilag is).


Azért ne legyenek illúzióid, sok dolgot ugyanúgy Lengyelországban, Romániában gyártanak, mert ott olcsóbb, csak más márkajelzés kerül rá. :)


Ha zavar, dobd ki, vagy ingyenes csoportban add oda valakinek, és vegyél olyat, ami tetszik.

Sőt sok baba-mama ingyenes csomagban adnak cumit meg pici cumisüveget mintaként, az is jó lehet.

2022. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A cumi Canpol márkájú.

Termékmintában Mam cumisüvegem már van, azért is akartam olyat még.

2022. dec. 28. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen termékekre komoly elírások vannak. Forgalomban sem lehetnének, ha bármi kioldódna belőlük vagy bármi más probléma lenne. Semmi baja nem lesz egyiktől sem.

A mam meg avent meg egyebeknél is a márkát fizeted meg. Még az is elképzelhető, hogy ugyanabban a gyárban gyártják 🙈

2022. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
#7 épp nemrég derült ki, hogy pl a pepcos szilikon sütőformákból mindenféle "jó dolog" oldódik ki hő hatására
2022. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Az teljesen más, mivel nem baba kellék. Azokat szigorúbban ellenőrzik.
2022. dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!