Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és/vagy melyik üzletben...

Hol és/vagy melyik üzletben lehet kapni az országban Helen Harper és Fixies pelenkákat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Fixiest vettem Nyíregyházán a Pelenka nagykerben a Kossuth utcán.
2010. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ott láttam a fixies pelust nyíregyen a kossuth utcai pelenkaboltban.De már fél éve és akkor csak kicsi méret volt belőle.

A sárga dobház mögött is van nyíregyen egy bababolt,de ott mindent árulna,ott is ugyanekkor láttam helen harpert de abból is csak kicsi méret volt.

Amikor kicsi volt a fiam akkor a fixies pelust itt debrecenben egy gyógyászati segédeszközboltból rendeltem, mert lehetett egészségkátyával is fizetni.Ők szerintem még most is rendelnek pelust ha kell és van rá igény viszont nagyon drága.

Most a teszveszen is árulják ketten a fixies pelust, esetleg ha gondolod nézd meg.

2010. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg még ezt nézd meg itt is árulnak.


[link]

2010. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk itt a 13.kerületben a 100asba árulnak helen harper pelust,és jó áron,a fixies pelust meg a máris bababoltban láttam,h ha jól emlékszem!
2010. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10:48as!Na egy hazaim, 13kerület:) Ott melyikben van? több ismerősöm dícsérte, a párom kinn dolgozik németbe, ott olcsóbb, tudna hozni, de előbb ki szeretnénk próbálni, hogy jó e. Nekünk már 4-es kellene, mert 9.5kg a lányom
2010. okt. 2. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:

10.48as vagyok.

A 13kerületben a Kassák Lajos utca 62.szám alatt van a 100as bolt ahol tudsz venni,most voltam ott valamelyik nap,és akciós is volt,ha jól láttam,bár mi nem ilyet használunk,de tényleg dicsérik nagyon,van belöle azt hiszem nadrágpelus is,és bugyipelus is!

Remélem sikerül megvenned!

Ugy van nyitva,h H-P:8-18ig,Sz:8-13ig,V:zárva!

2010. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor a jövőhéten megnézem!:)
2010. okt. 2. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit,nagyon szivesen!:)
2010. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!