Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ilyen korház somogymegyében?

Van ilyen korház somogymegyében?

Figyelt kérdés
Ahol önkéntes embereket keresnek babasimogatásra?
2022. dec. 30. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nincs.
2022. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi az hogy reméled nincs? Miért reméled?
2022. dec. 30. 15:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csecsemő nem plüssmackó, hogy boldog-boldogtalan simogassa. De ezer százalék, hogy nincs ilyen, még az ötlet is beteg.
2022. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor néz utánna mert hogy van..
2022. dec. 30. 15:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs! (somogyi vagyok) Ugyanúgy ahogy máshol sincs. Hogy is gondolod te ezt? Attól hogy kórházban vannak, ott van ám az anyjuk is. Szerinted melyik anya engedne ilyet egy vadidegennek? A kórházi személyzetnek pedig ilyen engedélyt adni nincs jogosultsága.

Emlékszem a kérdésedre korábbról, akkor is próbáltuk elmagyarázni neked, hogy ez nem így működik, hogy megfoghatod valakinek a kisbabáját csak mert te szeretnéd.

2022. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Utánannéztem, mert nem akartam elhinni. Ezt találtam:

[link]

Amire te gondolsz, az Amerikában van, nem Magyarországon. Itthon is mehetsz önkéntesnek kórházba, de nem babát simogatni.

" jelenleg a háttérmunkák végzésébe lehet bekapcsolódni, az élelmezési, a műszaki és a finanszírozási osztályon teheted magad hasznossá, illetve a kórház alapítványának munkáját segítheted." (Bethesda)

"Amiben segíteni lehet: beszélgetés, lelki segítségnyújtás a betegeknek és a hozzátartozóknak, segítés az étkezésben és a folyadékpótlásban, mozgatás, sétáltatás, felolvasás, a betegek apróbb kívánságainak teljesítése." (Sopron)

Amúgy én feküdtem a babámmal kórházban, pont a Bethesdában. Semmiféle babasimogató önkéntes nem volt. Ha csak egy ujjal a gyerekemhez nyúltál volna, valószínűleg letörtem volna a kezedet.

2022. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2022. dec. 30. 15:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha elolvasod, te is láthatod, hogy Magyarországon szerencsére nincs ilyen.
2022. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Te is olvasd el egy kicsit jobban..
2022. dec. 30. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól elolvastam. Idézd kérlek belőle, hol írja, hogy Magyarországon besétálhatsz a kórházba babákat simogatni.
2022. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!