Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Főnyíróba szeretném belerakni...

Főnyíróba szeretném belerakni egy kawasaki ninja 250r motorját.Ki csinált már ilyen fűnyíróátalakítást?

Figyelt kérdés

Vettem egy hatalmas telken lévő hétvégi házat.

Csend madárcsicsrgés békakuruttyolás macskabaukolás van minden reggel este.

De ezt az idilli képet picit beárnyalja az hogy a telek nem kicsi hanem méretileg olyan ha a végére odaállok elejét alig látom.

Amúgy somogy megye mielőtt valaki kérdezné.

Szóval láttam amit minden újdonsült háztulaj alig akar észrevenni gaz van nem kicsi hanem hatalmas.

Van egy fűnyíróm megpróbáltam vele fűvet vágni pár méter utána befulladt nem bírja.

Itt lett egy új ismerősöm azt mondta ő már tunningolta így a fűnyíróját mondtam neki nekem van egy régebbi kawasaki ninja 250r motorom azt mondta belerakjuk majd tépi szaggatja a fűvet.

Nos lenne pár kérdésem.

Vészleállítót csináljunk a gépre ha véletlen kicsit jobban meghúzom neki és a szomszéd telkébe is beleszalad majd és nem tudnám megállítani?

Csak egyesben használjam hogy jobban kitudjon pörögni?

Magasabb sebességben ne használjam mert lehet nem tudnék utánafutni?



#fűnyírás #telek #kawasaki ninja250r #somogy-megye
2020. okt. 7. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hé, hé, hé, hé, hé!!!

Álljon meg a menet! Nem mindegy, hogy FŰnyíró vagy FŐnyíró, te bérgyilkos!

2020. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fűnyíró...csak angol billentyűzetem van néha nehezen találom rajta az ékezetes betűket.
2020. okt. 7. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el.

Ha a fűnyíró lefulladt, akkor kaszáld le előtte, majd ezentúl ne várjad meg míg ennyire megnő.

Egyébként elgondolkoznék egy fűnyírótraktor beszerzésén.

2020. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D. Brasco ***** válasza:
Én dupla 1000-es motoros swiftet ajanlanek ehhez a fűnyíráshoz.....
2020. okt. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!