Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiú kisbabáknak hány hónapos...

A fiú kisbabáknak hány hónaposan kell először hátrahúzni a fütyijükön a bőrt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell, nem ajánlott. Nagyobb kárt okozhatsz vele. Ha le lenne tapadva, akkor iskolás korban kell vele orvoshoz fordulni, addig nem.
2022. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Sehány.

Ha 5 éves koráig nem oldja meg a természet, akkor talán el lehet menni orvoshoz hogy nézzen rá minden okés-e, de ne olyan henteshez aki hátra rántja és nem csaj fájdalmat hanem hegesedést és a hegesedésből fakadó fitymaszűkületet okoz... a reggeli merevedés naturálisan megoldja a problémát és a fityma öntisztuló.

2022. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Mi 1 éves kortól húztuk neki vissza óvatosan, de nem rangatva csak amennyit enged magától. Védőnő javasolta így.
2022. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
Nekem 1 éves koromban húzták, muszáj felhúzni, ha nem is ilyen fiatalon, mert letapad neki, és az nem jó!
2022. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Nálam is fontos ez a téma, ezért mindig nyüstölöm a háziorvosunkat. Nekem azt mondta, hogy ne csináljak semmit, csak fürdésnél toljam vissza addig, míg engedi. Hát ez nálunk nagyon kevés.. születése óta.. (4,5 éves kisfiú) volt, hogy kaptunk rá krémet, de amint abbahagytam a kenést, újra beszűkült. Férjemnek is ugyanez volt és nagyobb korában megműtötték.
2022. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
7 éves korig kell hogy teljesen hátra húzható legyen. Addig csak annyira szabad amennyire enged hogy megmossuk.
2022. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Kamaszkorra kell teljesen visszahúzòdnia. A babakori letapadás élettani. A korai húzogatàs sérüléseket és hegesedèst okozhat. Ha valakinek igazi szűkülete van, ami nem múlik el kiskamasz korra sem, azt nem lehet megelőzni.
2022. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Mi voltunk sebeszeten kukinl gyulladassal. Azt mondta a dr no,ha 3 éves koraig nem megy hatra ,vissza kell menni es irnak steroidos kremet. En nem mertem hozza nyulni, huzogatni,nem is engedi. Most volt 3 ,hat ugyanolyan, csoszeruen el van vekonyodva a vege. Viszont szepen vastag sugarban pisil vele. Egyszer huztam hatra,masnapra berepedt begyulladt az egesz. En hagyom egyelore.
2022. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Nekünk a gyerekorvos azt mondta, fürdésnél hátra kell húzni, de csak óvatosan, és ameddig enged. Erőltetni nem szabad.
2022. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2%
Utolsó vagyok. A 6 hónapos státuszon mondta a doki.
2022. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!