Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinél volt ilyen vírus?...

Valakinél volt ilyen vírus? Többi lent

Figyelt kérdés
2 hete náthás a 15 hónapos babám. 1 hét után szépen elmúlott a nátha, úgy tűnt. Majd begyulladt a szeme és ismét beindult a nátha. Erre kapott antibio szemcseppet. Majd elmúlott a szemgyulladás, a nátha alábbhagyott. Erre elkezdett köhögni tegnap, éjjel pedig hőemelkedése lett. A dokink azt mondta nem kaphat köhögéscsillapítót ilyen pici, illetve amig nincs láz, addig nincs gáz. De most lett az is. Ismerős ez a nyavaja valakinek. Irány az ügyelet természetesen.
2022. dec. 31. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jaj, mi már ezzel küzdünk második hónapja! Annyi, hogy nálunk nagyobbak a gyerekek, de pont ezek a fázisok ismétlődnek. Már covid tesztre is elmentünk, mert el nem tudtam képzelni, hogy mi más lehet, de mégsem covid. Azt hittem, hogy a gyerekek végre túljutottak rajta, erre ma úgy kelt a középső, hogy ordított mert beragadt mindkét szeme és megijedt, hogy nem tudja kinyitni...

Ki vagyok akadva, hogy miért nem múlik el. Már egy fél patikányi gyógyszert felírt a gyerekorvos és a háziorvos és mégis, miután azt hinnénk, hogy vége, körönként visszatér a betegség. A gyerekorvos viccesen megjegyezte, hogy nyárra már nyoma se lesz. Én azér ezt már nem tudom ilyen derűsen kezelni a helyzetet.

2022. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Még annyi, hogy a középső és a kicsi tanárai is ilyen betegek november óta, szóval az osztályaikban is ez tarolt és tarol, mert ahogy beszélgetek a szülőkkel, szinte mindegyik osztálytárs ezeket a köröket futja családostól. 😪
2022. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3 gyerek. Szeptember óta ki-ba mennek ebbe a fos vírusba.

Mire 1 jól van kezdi a másik, oda vissza fertőzik egymát. Mire mindegyik jól van, hozza az iskolából vagy az oviból a 2 nagy.

🤦‍♀️

Most is benne vannak. Szuper a szünet..

2022. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért ne kaphat 15 hónapokban köhögéscsillapítót?
2022. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi is elkaptuk, hetekig tart. Egy kis láz miatt nem kell ügyeletre rohanni. Láza a lányomnak is volt és pont a láz miatt túl is lett rajta hamar, bezzeg mi, köhögünk egy hónapja.
2022. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szem gyuszi nem volt, de már 2 hónapja megy nálunk is ez a náthásak, enyhül, megint taknyosak lesznek.....

Tegnap megint belázasodott a nagy, ma már a kicsik orra is folyik 🥴


Ilyen volt a covid zárások utáni időszakunk is. A 3 gyerekből valaki mindig beteg volt

2022. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiam csak kohogott.8 honapos.siman adtam neki a kohoges csillapitot(persze orvosi konzultalas utan)nem ertem neked miert mondta azt az orvos hogy nem szedhet kohoges csillapitot
2022. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A köhögés csillapítók 2 éves kor után adhatók (elméletileg) A köptetőket lehet adni ez alatt.

Száraz köhögésre (az a fulladós) hideg szoba, hidegpárásító (salvusvízzel) baby luf

2022. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet kohogescsillapitot adni 2 éves korig. Ha az a szemgyulladasos betegség van ami nalunk is volt, akkor pláne nem lehet adni, mert ez egy sok huruttal járó betegség. Mi, felnőttek se szedtünk rá semmit, csak köptetőt, gyereknek is csak szemcseppet írták fel.
2022. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sinupretet és citizen vagy mit írtak fel nekünk. Utóbbi valami allergiára van. Ismeri valaki?
2022. dec. 31. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!