Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok külön szennyestartó...

Használtok külön szennyestartót a babának, vagy egybe megy a ti ruháitokkal?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 17:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%
Kb 1 éves korukig külön mostam.
2023. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
15 hónapos, újszülött korától külön szennyeskosara van, szerintem így is marad.
2023. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
Külön szennyeskosara van az elejétől fogva. Közvetlenül a pelenkázó mellett, ahol öltöztetni szoktam, így a szennyest csak egy mozdulat oda beledobni. És külön is mosom a ruháit, főleg azért, mert más mosószert használunk és neki általában hosszabb programon is mosok.
2023. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
4 éves lesz van külön szennyestartója, de nekem a szineknek is van fehér, színes, fekete + a munkás, és a gyereknek.
2023. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

Mivel a szobájában szoktuk levetkőztetni fürdés előtt, így van saját szennyestartója a szobájában. Ha lepedőt, ágyneműt húzok, akkor is ott van kéznél.

Külön mosom neki általában, de csak mert simán összejön hamar egy egész adag neki.

Ha csak fél adag van, de van benne valami, ami kellene, akkor bedobok mellé a sajátunkból.

2023. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
67%
Születésüktől külön van nekik. A nagy 2 és fél éves korától a miénkkel mosom, de ovi óta van hogy a szinesei pont egy mosás. A pici még csak 17hónapos az övét külön mosom. Mostanában néha a mi tisztább ruháinkkal is ha kevesebb van.
2023. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
A szobájában van neki saját. Illetve a ruháit is külön mosom, a mosógép baba programján (ez többszörös öblítést jelent, mert érzékeny a bőre).
2023. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte kulon volt a fiam szennyese,kulon is mostam...aztan fel eves koratol egybe megy minden a mosogepbe
2023. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Derjaderja ***** válasza:
52%
Nekünk 6 szennyestartónk van. 😁😁 A gyerekeknek is van külön ezen belül.
2023. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%

Külön szennyeskosara van és külön is mosom. Könnyebb a szortírozás így.

De néha a mi tisztább ruháinkból is dobok be, ha nem jönne össze egy adag mosnivaló. :)

2023. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!