Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bergon Coletto babakocsival...

Bergon Coletto babakocsival más is járt rosszul? Nekem 4 hónap alatt mostmár másodszor ment tönkre! Egyszr már kicseréltettem az egész kocsit! Most megint sorba törnek el a csavarok! Pedig kímáletesen használom! :- (

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen Colettod van? Nekünk Austin 3-as és nekünk is vissza kellett vinni fél év után, mert a két hátsó kereke furán állt, kifelé dőlt és teljesen lekoptatta a gumikat. Kicsit tartottam tőle, hogy nem fogják kicserélni, de szerencsére kicserélték a vázat, és most jó. De láttam egy ugyanilyet felénk és annak is csálék a kerekei, de még sajnos nem tudtam beszélni az anyukával. Hol vetted a kocsit egyébként?
2010. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! (Köszönöm a válaszod)

BerEnGo a miénk! De ezekszerint ez az egész márka nem túl jó választás? :-( Én Székesfehérváron vettem! De tök elszomorít, hogy mindig gond van vele! Te hol vetted? Esetleg nem színtén ott?

2010. okt. 2. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, zalaegerszegi, de Pesten vettük a Bergon kereskedésben, talán ez volt a szerencse. Amikor visszavittük pont ott volt a (szerintem) lengyel nőci, aki úgy tűnt, mintha valami tulajféle lenne. Egyből mondta, hogy ez tényleg furcsán áll, és hoztak egy vázat rátették a kerekeket és valóban máshogy ment az egész kocsi, sokkal könnyebb volt tolni. Bár figyelnem kellett, mert majdnem ránksózták a használt vázat, de szóltam, és akkor kaptunk egy vadi újat. Egyébként a Bergonnak ott van a szervíze is, lehet, hogy egy utat megérne, Fehérvár nincs messze Pesttől. Lehet, hogy egy hibás szériát fogtatok ki, velünk együtt, mert azért sok anyukát látok Coletto kocsival.
2010. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Balatonfüredről mentünk Fehérvárra. ;-)

De mondom nekünk is ez már a második babakocsink tőlük, kicserélték az előzőt, (ugyanilyet) dehát megint ugyanott vagyunk.Nemhiszem, hogy mégegyszer cserélnének. :-( Pesten hol van ez a "központ"?

Köszönöm mégegyszer, hogy írtál.

2010. okt. 2. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon megtalálsz mindent, ha a linken lévő oldal legaljára mész, ott a telefonszám, nyugodtan hívd őket, velünk nagyon segítőkészek voltak telefonon is. Megbeszéltük, hogy melyik nap megyünk és vártak minket. Szerintem egy próbát megér.

2010. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megpróbálom!Köszönöm a segítséged!
2010. okt. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!