Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának híg a...

Tápszeres babának híg a széklete normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyerek orvossal nem sokra mentem ezért hátha van aki szintén így járt. December 21.én megkapta a rotavírus elleni vakcinát azóta nem igazán rendeződött a széklete illetve nem tudom, hogy ez lehet-e annak a hatása… elsőnek anyatejre gyanakodtunk mert eddig vegyesen tápláltam, de 2 napja fejem hátha az a baj. Eddig Milumil Optima HA Startot használtunk most állunk át a Beba ExpertPro HA Startra… sárgás hasmenés jellegű széklete van ami bűzös valamint sokat bukik étkezés után 4-5 alkalommal… 2 hónapos sokat eszi a kezét és nyáladzik… nem tudom mi normális mi nem és nem akarok para mami lenni, de megijeszt.


Kedve amúgy jó


Előre is köszönöm a válaszaitokat



2023. jan. 5. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A Milumiltól az enyém széklete is sárga volt, és híg.

Ha csak nem extrém híg, az nem hasmenés.

2023. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem extrém híg megmarad a pelenka tetején szóval nem issza be az egészet a pelust, de a szaga ilyen bűzös ecetes szagú és hallom, hogy kutyorog a bele. Még a színe nem is aggaszt csak az állaga és a szaga.. mondtam a gyerek orvosnak a problémát irt fel még Bebat és azt mondta, hogy majd 24.-én a státuszon megnézi hogy miként gyarapodott és aszerint dönt majd, de ha jó a kedve akkor ne törődjek vele 😅 Hát nem nyugodtam meg a válaszától, mert nem gondolom normálisnak a székletét 😃
2023. jan. 5. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Tápszeres babáknak ilyen a széklete nyugi. Elofordul hogy fehér darabok is lesznek benne az se baj.
2023. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tápszeres kaki büdösebb, ez is normális.
2023. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!