Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ-e valaki touragoo...

Használ-e valaki touragoo track babakocsit, és mi a vélemény róla? (Én most vettem a kisbabámnak, de nem tudom, hogy jó választás volt-e)

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk volt touragoo babakocsink, de szerintem egy előző modell. Nekem az volt a bajom vele, hogy nehéz volt és a 2. emeletről lift nélkül küzdöttem vele rendesen.

Nem volt bolygókereke sem, de ez engem nem zavart.

2010. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezek szerint a minőségével nem volt gondod, csak a súlyával?
2010. okt. 2. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia nekünk is touragoo treck babakocsink van.

Ilyen: [link]



Most készülök eladni!:)5 hós a babám!

Minőségileg jó,strapabiró(bár én nem nyuztam),nagy kényelmes a babámnak aki elég nagy!

DE!!!Nincs bolygókereke,igy egyre nehezebben tudom használni!Olyan izomból kell vele közlekedni!A vásárlás igy egy katasztrófa,boltba nem is érdemes elindulni vele!A sorok között manőverezni egy ilyan batár kocsit elég nehéz!:))


Szóval,ha kertvárosi anyuka vagy,akinek nem kell emelgetnije,boltba mennie,vele,arra szerintem jó!

De én Bp. belvárosban lakom,igy szörnyő használni!:(

DE átforditható a tolókar,ez jó benne,nagy a bevásárló hálója,és kényelmes a babának,ez mind pozitivum!

2010. okt. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A minősége nagyon jó. Én kertvárosi anyuka vagyok, itt boltba is jártam vele. Henteshez, zöldségeshez ilyesmi. Mindig arra gondoltam, hogy éppen edzek miközben vásárolok :)

Első voltam.

2010. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon jókat aludt benne a társasházunk kertjében még télen is, mert nagyon jól zár szerintem. Még mindig első.
2010. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kertvárosi részben lakom,ráadásul murvás, földúton, úgyhogy a célnak megfelel:) Tényleg melós kanyarodni vele :D
2010. okt. 4. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!