Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemény az olyan szülőkr...

Mi a vélemény az olyan szülőkről, akik ezeket mondják a pár hónapos kisbabájukról?

Figyelt kérdés

Szart a gyerek, piros a segge, akkorát fosott....

megjegyzem mindkettő diplomás, értelmes ember, legalábbis eddig annak hittem őket...

számomra ez érthetetlen, hogy egy kisbabának hogy lehet "segge" nem pedig mondjuk popsija


2011. okt. 26. 14:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ezen nem kell kaiakadni. ez nem azt jelenti hogy nem szeretik a gyereket. szerintem a túlzott gügyögés legalább annyira idegesítő.
2011. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%

:))


Nem mindegy?

A lényeg ugyanaz. Az egész lakásban terjeng a híg babakaki szag, a pici pedig torkaszakadtából ordít, mert csípi a popóját :DDD


Én ezen nem akadnék ki.

2011. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem szép az biztos,de te túl nagy feneket akarsz ennek keríteni! Az intelligenciát nem diplomában mérik.
2011. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

az meg sem fordult a fejemben, hogy nem szeretik, csak nagyon furcsa

a segg szó elég alpári kifejezés sztem

2011. okt. 26. 14:10
 5/38 anonim ***** válasza:
39%
Ebből is látszik, hogy a diploma mennyire nem számít semmit sem! Nem lehet ez alapján megítélni az embereket, mert sokszor egy nem diplomás sokkal értelmesebb! Nekem alap, hogy egy babának popsija van, és max. bekakilt rendesen, de nem besz@rt :-)
2011. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

Hihetetlen,hogy képes vagy emiatt ide írni,neharagudj!

Mégis miért mindegy neked,hogy ők a szart szarnak hívják vagy kakinak hívják,vagy a segget nem popónak:))))???

Komolyan...még mindig röhögök:))

2011. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
:D Örülj hogy nem azt mondja hogy valaga. Nekem ilyen stílusú volt a gyerekorvosom, bementem hozzá és mondtam hogy hasmenésem van,erre elkezd ordítani, hogy még a váróban is hallják "nah ,fosik a kisasszony?" :D Akkor égett a fejem,de most már csak röhögök rajta, ő ilyen, így kell elfogadni :) És diplomás. De tudod azért, mert valaki diplomás az nem azt jelenti hogy nem lehet primitív.
2011. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen attól még hogy diplomás valaki nem biztos hogy értelmes is.Biztos ha ő is elmegy wc-re akkor is azt mondja megyek szarni.Én is ismerek olyat akinek van diplomája,de olyan buta mint a segg.Én sose mondanám hogy szart meg fosott a kislányom.
2011. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
29%

Hát nekem nem lenne szimpi. Eleve nem szeretem, ha bárki csúnyán beszél. Mintha nem lenne elégséges szókincse. Valószínű a többségnek nincs is.

Gyerekkel kapcsolatban meg még inkább zavarna.


Egy kolleganőm gyereke beszél nagyon csúnyán, most 3 és fél éves, és az apja jópofizva ilyeneket mondogat neki, meg mondjuk még durvábbakat is. A lány nem igazán tud mit tenni, ilyen a családi környezet, csak annyit, hogy ő szépen beszél.

2011. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom, magam is anya vagyok (és nem beszélek így), de a számomra legszórakoztatóbb babás blogok (amiket kivétel nélkül értelmiségi, diplomás anyukák írnak) ilyen stílusban íródtak. Engem nem zavar, és sok múlik a szövegkörnyezeten, hangnemen.
2011. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!