Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ABC design etetőszékünk...

ABC design etetőszékünk párnája begombásodott. Hogy szedjem ki belőle?

Figyelt kérdés
Próbáltam Vanish szappannal, só+citromlé koncentrációval, de nem megy. Arra gondoltam, veszek Cloroxot - ami nem fehérítős. Egyéb ötlete, tapasztalata van valakinek? Párnát esetleg lehet venni valahol?
2010. okt. 2. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de milyen az, ha begombásodik? Penész?
2010. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Savó penész ölő 100%-os hatás :)
2010. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bepenészesedett :):):). Igaz, így kellett volna írni:).


A Savó nem fehérít is?

2010. okt. 2. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
De-de, fehérít is, hisz hipó. Nézd meg az összetételét, teljesen ugyanaz. És jó sokáig büdös is. De nem értem, a folt maradt benne kimosás, Vanish, stb. után vagy mindig visszajön a penész? Ha csak a folt, akkor arra már nem az ultra-savo való.
2010. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, olyan mintha nem csináltam volna vele semmit. Lehet, hogy halványult, de a pöttyök maradtak. :(:(
2010. okt. 2. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nagy segítség :)
2010. okt. 2. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Szisy penészölővel szedtem egyszer ki babakocsi huzatjából. VIZESEN fújtam rá a penészülőt, megdörzsöltem és kb 2 perc múlva öblítettem is. Így nem vitte ki a színét.
2010. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!