Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtál/használnál fejformá...

Használtál/használnál fejformázó párnát, ha babád feje kicsit megnyomódott a szülésnél, hogy visszakerekítsd?

Figyelt kérdés

Hasznos dolog,ér valamit?Használtan is jó,nem lehet kifeküdni?

[link]


2010. okt. 2. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök felesleges, az én lányom csúcsos buksival született mert sokáig tartott a szülés, másnapra már alig látszott. Rendbejön magától.
2010. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hét alatt még nem kerekedett vissza.. :(
2010. okt. 2. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges neki a párna.Ha elfogatsz egy tanácsot minden fektetésnél próbáld meg mindig más oldalra fektetni.Ne aggódj nagyon hamar megoldódik.Neki még nagyon könnyen alakul a kis buksija.
2010. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád.De az én kisfiam is amikor még pici volt,én nem forgott még annyira tökéletesen,akkor mindig csak a bal felén aludt.Így nagyon lapi lett azon a felén a kis buksija,tisztára ki voltam,mindent kiprobáltam,pelust raktam oda,takarot,máshogy fordítottam,másik irányba megdöntöttem az ágyát,de semmi ő csak is ugy aludt.Aztán mikor már tudott forogni akkor szépen lassan már összevissza aludt,most hason szeret aludni.És a fején már nem látszik,pedig nagyon brutál volt.Most 18 hós.
2010. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20.20-as vagyok,eléggé félreértelmeztem a kérdésedet.Azt hittem,hogy mindig egy oldalon alszik,de most látom,hogy a szüléstől.Szerintem akkor is felesleges,annyira változik a fejformája.Szépen visszafog menni neki.
2010. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi használtunk ilyet, de azért mert a babám nem volt hajlandó hason feküdni csakis háton, így a feje hátul kicsit lapos lett. Mi a harmadik hónaptól használtuk a 4.-ig kb, és nagyon szépen kikerekedett a feje. Nem tudom, hogy nélküle milyen lett volna.

Viszont a születés miatti változásra nem használnék én sem ilyet, szerintem is ki fog kerekedni magától.

2010. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!