Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel 25 fok van a szobában,...

Éjjel 25 fok van a szobában, fázhat a baba rövid ujjú, térdig érő szárú bodyban?

Figyelt kérdés
15 hónapos. Betakarom,de általában lerúgja.
2010. okt. 2. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy ugyanannyira fáznak mint mi, felnőttek. Szóval túlöltöztetni se jó.
2010. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 22 fok lenne az ideális..25 fokot melegnek tartom éjzakára!Egy hálózsákot adol rá..és tuti,hogy nem fog fázni!Én születése óta így altatom a kisfiamat!:)
2010. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

22-23 foknál ne legyen több a lakásban. Ha ennnire melegben tartod,és még túl is öltözteted,azonnal megfázik,ha kiviszed a levegőre. A babáknak sem kell melegebb,mint a felnőtteknek.

Ha csak ennyi van rajta és mégis lerúgja a takarót,akkor melege van. Adj rá egy hálózsákot,azt nem tudja lerúgni.

2010. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan hideg a karja és nekem sincs melegem,szóval ezért kérdezem. A hálóruhája mosásban van,ezért van most a takaró.
2010. okt. 2. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy nadrágot hosszú újjú bodyt adtam volna rá! Azért most már már más a meleg érzetünk mint nyáron!
2010. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Bírom, ezt a hozzáállást, hogy ne legyen több 22-23 foknál.Nem mindenki tudja a fűtést szabályozni. Mi távhős panelbe lakunk. Télen 25 fok van, és nagyon jól érezzük így magunkat. 1,5 éves kisfiam kezes-lábas pizsiben alszik, zokni nélkül, közép vastag takarója van. Nagyon jókat alszik és eddig talán 2x volt enyhén náthás.
2010. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nálunk éjjel 19-20 fok van, jobban nem akarok fűteni, mert egyrészt drága, másrészt meg azt szokja meg. A babán hosszúujjú body és egy rugdalozó van. Meleg polár pléddel takarom be (duplán fogva) és még ráhajtom a kis paplanját. Sosincs róla lerúgva, és meg sincs izzadva...
2010. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb. ilyen meleg van, én h.ujjú bodyt adok rá és hosszú nacit, zoknit és pléddel takarom. Ha 23 fok van, én már akkor fázni szoktam, egy pléd van még a paplanhuzatomban. Én keresztben rakom rá a takarót, akkor általában rajta marad, mégha fordul jobbra-balra, akkor is.

8 hós a babám.

2010. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21.40-es vagyok. Én megfagynék 19-20 fokban, a hideg is kirázott. De kinek mi a jó.
2010. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is furcsa,hogy 25 fokban néha kiráz a hideg. Csak ma alszik rövidben,mosásban vannak a ruhái,eddig hosszúban aludt. Ráadtam kicsit a fűtést. 20-22 fokban én is megfagynék,pedig nem vagyok fázós fajta. A torkom megérzi rögtön :D
2010. okt. 2. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!