Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkazassal kapcsolatban...

Pelenkazassal kapcsolatban lenne valakinek valami bevált ötlete figyelemelterelésre? :)

Figyelt kérdés
Két hete gyakorlatilag lehetetlen az egy éves kislányomat pelenkazni, két emberes feladattá vált. Ahogy lerakom már áll fel, néha egy krém vagy a telefon leköti közben és gyorsan tudok végezni de van hogy az sem. Most a férjem itthon volt még így megoldottuk de jövő héttől egyedül leszek vele napközben. Alig várom. :) bármilyen ötletnek örülök :)
2023. jan. 11. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc játék, telefon, popsitörlő zacskója, tiszta pelenka a kézbe. Ha semmi nem működik, akkor birkózás😅 esetleg a pants típusú pelust ilyenkor lehet egyszerűbb ráimádkozni, azt úgy is lehet, ha feláll.
2023. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 éves gyereket pelenkázás közben nem egyszerű lekötni. Állva próbáltad pelenkázni? Persze úgy se annyira könnyű, de jobban elfogadhatja, mint a hanyatt fekvést.
2023. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem törékeny tükröt adtam neki


Az hetekig működött

2023. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz. Volt olyan jatéka amit csak pelenkázas közben kapott meg. Ezeket váltogattam, és mindent a kezébe nyomtam amit találtam. Hajszárító, csipesz, csatok, szempillaspirál, kártya, jenga kocka, tényleg bármi, a lényeg hogy meglepődjön éd máskor ezeket ne kapja meg. Sokszor bevált az is hogy hasra fekszik, és úgy pelenkázom. El fog múlni, kicsit nagyobb lesz már nem lesz olyan mint egy polip.
2023. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is már minden izé-bizét a kezébe adtam, de egy idő utan már semmi nem érdekelte. Nálunk csak az valt be, hogy ha kakis, akkor a csapnál lemosom a fenekét utána meg gyorsan ráhúzom a bugyipelenkát. Ha pisis akkor leülök hozzá a földre (ő persze áll) lehámozom róla a ruhákat és a pelenkát, kicsit áttörlöm és már léptetem is bele a bugyipelenkába. Már 2 éves és nagyrészt már együttműködő, így visszatértünk a nadrágpelenkára, ha meg éppen nem bír magával, akkor a bugyipelenkát adok rá
2023. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bugyipelenkával sokkal könnyebb, de a tépőzárasat is rá lehet adni állva. Én a felsoroltakon kívül egy hosszabbítót adtam neki, kapcsolósat. Leköti, hogy kapcsolgathatja, és ezzel felügyelet nélkül amúgy se játszhat.
2023. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős korban mindkét gyerekemet állva pelenkáztam. Közben tudtak játszani, az lekötötte őket annyi időre, míg elvégeztem a pelenkázást.
2023. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bugyi pelus, állva. Nálunk jelenleg ez működik.
2023. jan. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2023. jan. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!