Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötőhártya-gyulladása van a...

Kötőhártya-gyulladása van a gyerekemnek de nem engedi becsepegtetni a szemét? Valami bevált praktika anyukák?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem engedi hogy becsepgtessem a szemét (másfél éves múlt) az orvos által felírt szemcseppel. Van hogy a férjem lefogja addig a kezét de akkor meg a szemét nem nyitja ki de még én se tudom annyira széthúzni a szemhéját hogy a szemcsepp betaláljon.
2022. aug. 5. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Most ki forralt, langyosra hűtött vízzel, naponta többszuör.
2022. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne a szemébe csepegtess, hanem mellé. Szóval a szemmélyedésébe, az arca közepe felőli oldalon. (Hogy hívják ezt orvosilag?)

Ha hanyatt fekszik, amint kinyitott a szemét, bele fog menni. Ezt ajánlják akkor is, ha magadnak csepegteted, de nem tudod a szemedbe.

2022. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk a doki azt mondta ,hogy ilyen esetben a szemzugàba csöppentünk és majd ha kinyitja a szemét majd belepislogja
2022. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A belepislogós módszer működhet.
2022. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy előttem írják, a szeme mellé cseppentettünk mi is, utána belefolyik a szemébe.
2022. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak is úgy csinálom h csukott szemmel belső szemzugba és bepislogom. Férjemnek is így csináltam mikor kellett mert ő se bírja.:'D
2022. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan,ne a szemébe,hanem a szemzugba cseppents.
2022. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!