Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket használod vagy...

Melyiket használod vagy használnád?

Figyelt kérdés
Az eldobható vagy a mosható pelust választanád?
2023. jan. 12. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Eldobhato
2023. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettőt próbáltam. Fél évig mosipelusoztam. Soha többet. Eldobhatóra szavazok.
2023. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Eldobhato.

Hogy elhasznalok tobb gallon vizet a mosassal, tisztitoszer-ergo vegyszer, villanyszamla, akkor mennyivel vagyok elorebb ?

2023. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Eldobható.

Szuper dolognak találom a mosipelust, látom az előnyeit, de ehhez én túl lusta vagyok. Altatás után ma még egy órán át pakoltam, fél 11-kor tettem le a seggem. Tudom, mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Én nem akarom eléggé, bármilyen klassz, mert ha ennél is több teendőm lenne, becsavarodnék. Inkább fent maradok éjfélig, és van énidőm is.

2023. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első hónapokban eldobhatót használtunk, akkor váltottam csak moshatóra amikor már nem voltam alvajáró üzemmódban. Az elmúlt másfél évben 99%-ban moshatóztunk, nekem bejött. Szükség esetére van otthon eldobható is. Az eldobhatónál a férjemmel sokkolt minket, hogy háromszor annyi lett a vegyes szemetünk, a másik, hogy hiába próbáltam szellőztetni, folyton gombásodott a fiunk feneke. Erre megoldás a mosható, anyagilag is jobban járunk (beleszámítva a mosás és egyebek árát is kb. felére jöttünk ki eddig).

De megértem, ha valaki nem akar pelenkamosással pepecselni, bizonyos alkatú babáknál a megfelelő fazont is nehéz megtalálni és folyton ázik. Szerencsére eldobhatóból és moshatóból is válogathat ki-ki kedve szerint.

2023. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Mosható betétet használok. A vérrel ki vagyok békülve, de a kakival nem tudom.. Egyszerűen nem tudom elképzelni. Akik mosható pelust használnak, hogyan csinálják, ha kakilt is a baba? Még ha csak pisi lenne simán bevállalnám, engem egyedül ez az ami elbizonytalanít.
2023. jan. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
#6: Lehet kapni kakifogó papírt. Megfogod a termékkel együtt és lehúzod a WC-n (ez az elmélet). Anyatejes babánál nem tudom, létezik-e olyan, ami azt is rendesen megfogja, de később nagy segítség. De talán az is, hogy a saját babám kakija mégiscsak más :). Igaz, mi tartunk állatokat, szóval a kaki-téma alapból nem jelentett különösebb problémát.
2023. jan. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Eldobhatót. Volt itthon mosipelus, hogy majd kipróbálom, de annyira rossz alvó és ölbebaba volt a lányom, hogy minden perc számított amikor alhatok, nem volt rá időm, energiám hogy még azzal is foglalkozzak.
2023. jan. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
#8 vagyok. Ja igen, és az első három hónapban napi 4-6 kakis és további 4-5 pisis pelus volt, ezt könnyebb volt eldobhatóval.
2023. jan. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Eldobható
2023. jan. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!