Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Bernadett,...

Mi a véleményetek a Bernadett, Bettina, Beáta nevekről?

Figyelt kérdés
Melyik a legszebb ezek közül? Illetve adnál-e kicsit “régebbi” neveket a most születendő gyermekednek?

2023. jan. 15. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bettina tetszik ezek közül a legjobban. Nem tudom, mi számít réginek, de inkább, mint ezeket az unalmas divat neveket.
2023. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Beáta sokáig favorit volt, aztán fiam lett így Bálint lett. Most a másodiknál is szóba került, a Nórával és Eszterrel. Végül ő is fiú lett, Péter.


A többi nevével sincs bajom de én nem adnám a sajátomnak.

2023. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Bettina vagyok, de csak azt szeretem ha Bettinek szólítanak.

Nekem a Bea is tetszik, a Bernadett/Detti is jó teljesen, csak több nem szimpi ismerősömet hívták így, ezért ezt nem adnám. De önmagában ezek közül a nevek közül szerintem mindhárom jó :)

2023. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Bernadett tetszik, Berni és a Detti becézése is. Betti is tetszik, de inkább csak Betti, mint Bettina 😃 Beáta nem tetszik. Szerintem egyik sem régi név, inkább csak nem felkapott, mint a Hanna, Léna, Lara és társaik(ezekkel sincs baj) régi nem inkább az Erzsébet, Ilona 😃
2023. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik a Bernadett, főleg a Detti, Berni becézése. Ha összejön a kistesó, van rá esély, hogy ezt a nevet kapja, ha lány.

A Betti nekem valamiért nem tetszik.

A Beáta nem rossz, de nem adnám a gyerekemnek.

2023. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Beatrix tetszik , tudom hogy az nem szerepel itt , de hasonló név.
2023. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 37 évvel ezelőtt azért lett Bettina, mert Betti becenevet akartam, de az Elizabeth nem volt anyakönyveztethető. Akkor 5 Bettina volt az országban. Itthon mindenki Bettinek szólítja, Németországban, ahol él, a második nevén, ami Gréta.
2023. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Bármelyik jó név, de személy szerint én egyiket sem adnám, mert vannak más favoritjaim. Talán a Bernadettet mondanám a legszebbnek.


A 7. poszthoz hozzászólva: az Erzsébet név is becézhető Bettinek, na azt például adnám, mert mindkét dédnagymama Erzsébet volt, és fantasztikus emberek. És nem zavarna, hogy régimódi névnek tartják sokan, viszont pont Bettinek becézném.

2023. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Pont nem akartam Erzsébetet.
2023. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A Bernadett tetszik ezek közül a legjobban.
2023. jan. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!