Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a napirendetek egy év...

Milyen a napirendetek egy év körüli babával?

Figyelt kérdés
Alvás, evés, miket csináltok stb.

2023. jan. 16. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

7 korul kelt.

Szopi, es meg fetrengtunk az agyban kb. fel 8 ig, majd reggeli, altalaban baba muzli gorog joghurttal.

Utana minden delelott felkerekedtunk, minden napra volt program. Heti 2 delelott babaklub, 1 nap babauszas, 1 nap konyvtarban babas foglalkozas, 1 nap valamelyik babas baratno.

Ebed vagy otthon vagy a varosban, bebitel, vagy ha otthon ettunk akkor szendvics, salata, tojas, valami hideg.

Ha otthon voltunk akkor a kisagyban aludt, ha nem mentunk haza a delelotti program utan akkor a babakocsiban aludt. Erdekes a babakocsiban 2 orakat aludt, mig a kisagyban 40-50 percet, max. 1 orat, de nagyon max.

Delutan altalaban kinti program, seta, erdei seta, jatszoter, mindezt babas batanokkel. Ha nem volt jo ido akkor bevasarlokozpont, jatszohaz.

Benti jatek ha otthon maradtunk, de nalunk ez ritkan volt, nem fogok otthon ulni.

5 korul hazaertunk, na akkor benti jatek, en foztem, de csak egyszerut, vacsora 6 korul, 7 kor furdes, szopi, alvas.

Ejjel meg 2-3 alkalommal kelt szopizni, errol 14 honaposan szokott le, azota atalussza az ejszakat.

2023. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Elso vagyok, azt nem irtam, Nyugat Europban elunk, itt rengeteg babas program van,meg a kis varosokban is, mondjuk nekunk utazni kellett busszal, de nem volt veszes, legalabb szocializalodott mar kiskoratol.
2023. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Jottek a macinacis lepontozok, akiknek a benti jatszas es a napi 3 fogasos etelek fozesevel telik a napjuk. Szegyen 🤦🏻‍♀️
2023. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
8 körül kel. 9-10 körül szoktunk tudni kimenni a játszótérre. 11-fél 12 körül jövünk be, akkor míg tízóraizik, befejezem az ebédet. Dél-fél 1 ebéd, 1-től altatom, kb. 3-ig alszik, utána uzsonna. Most a sötét-hidegben már nincs kedvem kivinni délután, bent játszik. 6 körül fürdetem (vagy az apukája), utána vacsora, jó esetben közösen a férjemmel. 7 körül néha átmennek apával az anyósomhoz, mert közel lakik, heti 1-2-3-szor. Fél 9-től összepakoljuk a játékokat és viszem aludni. Alvás előtt meg éjszaka szopik, meg most nagyjából egész nap folyamatosan, mert jön a foga.
2023. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le, elfogadom, ha valakinek más az életstílusa, csak nem értem, miért kell rögtön támadni a másik oldalt. Attól mert valaki nem jár minden nap programra, nem lesz “macinacis”. Nem kéne így ítélkezni.
2023. jan. 16. 13:08
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

7kor kel. Összekészítjük a nagyot az ovira. Reggelizünk.

Utána játdzik én meg főzök minden nap, takarítok. Szégyenteljes macinacis anyukaként, igaz csak 2 fogást 🤦‍♀️

Délbe megyünk a nagyért, addigra kivetkőzöm macinacis szerepemből, mert szánalmas.. 🤦‍♀️

Hazajövünk, ebéd. Azt alszik kb fél órát.

Utana udvar, vagy megyünk valamerre.

Nem járunk babas programokra, mert én szegyenszemre rühellem. De csak mert nem a kolbászos kerítéses nyugaton élek 🤦‍♀️

Hyette kirándulunk, városban csavargunk, rokonokhoz megyünk. Vagy tenyleg csak az udvaron képesek vagyunk feltalalni magunkat.

5fele jövünk be, mikor már sötét van. Ittbenn is játék.

7kor vacsi, utána fürdés. 9fele alszik.



Szóval nappal 1x30percet alszik kb. Enni 10hónapis kora óta azt eszi amit mi.

2023. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
6-os neked irom.ne szegyelld,hogy utalod a babas programokat..egyszer voltam,no mondtam soha tobbet.ami ott megy az mar szanalmas...a sok okos anya akik annyira tokeletesek,hogy az mar faj,akik minden nap tokeletesek,mindent gyoznek,mindig mosolyognak.
2023. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7!

Csak irónikusan írtam :)

Mert hát fentebb megírták, hogy ez alap, aki nem jár az macinaciba ül otthon, ami szégyen....


Egyébként en is 1x voltam. Az a szánalmas, ami ott megy...


6#

2023. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

7 vagyok.

En imadok macinaciban itthon lazulni.😂de azert neha kinis oltozom ha kilepek a hazbol

2023. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
1-es, azért azt is megtervezed mikor sz*rjon szegény gyerek? 😂😂😂😂😂
2023. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!