Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vehetnék rá egy 1 évest,...

Hogy vehetnék rá egy 1 évest, hogy magától összegömbölyödjön magzat pózba, vagy domborítsa a hátát mint egy cica vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Feszes a háta és problémát okoz neki a felállásban, lépegetésben. Nyújtani kéne a gerincét, de ha én csinálom vele, azt utálja, nagyon sír, és csak ellene feszít. Sokkal könnyebb lenne ha magától csinálná, de nem tudom hogy vehetném rá. Utánozni még nem utánoz ha mutatnám neki.
2023. jan. 16. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Bár annyira nem gömbölyíti, de esetleg fitness labdán hastatni vagy egy sima labdán, focilabda méretűn... ezt lehet, hogy bohóckodásnak gondolja majd :)

Vaagy az öledből hasaltatva "lelógatni", hogy elérjen valami játékot

2023. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Rokon babával nem szoktatok találkozni, akit már meg lehet kérni ilyenre? Hátha őt utánozná. Az enyémet a bilire sikerült úgy ráültetni, hogy a hároméves unokatesótól látta. Addig hiába próbáltam, tiltakozott. Engem azóta se nagyon utánoz.
2023. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

[link]

Ez egy régi meséből van, szerintem nagyon aranyos. :) Hátha megtetszik neki a cicás téma és játékos formában sikerül megpróbálni. Ilyesmi kérdéseket tennék fel: Tud e, hogy mit csinál a cica ha nagynak és félelmetesnek akar tűnni? Gyere megmutatom, csináljuk együtt.

2023. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Tudod-e *

Illetve még meglehetne próbálni, hogy érdekesebb legyen számára a játék, egy egyszerű kis cicás jelmezben.

2023. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne te kísérletezz, hanem járasd baba gyógytornászhoz, járjatok már most babaúszásra!
2023. ápr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Javaslom konzultációra, tanácsadásra a Pető Intézetet.

2023. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!