Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is bejön néha a “babázh...

Másnak is bejön néha a “babázhatnék”-rögeszme a fejébe, még akkor is, ha érzi, hogy se társ sincs, de anyagi helyzet?

Figyelt kérdés
Mi ez az érzés? Valami hormon?
2023. jan. 18. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Inkább ösztön, de azért van akire nagyon durván rá tör, van aki megállapítja, hogy jaj de cuki de jó lenne nekem is, van akire meg egyáltalán nem hat, mármint teljesen racionálisan látja a gyereket.
2023. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki normális, az a ‘babázhatnékon’ túl is lát, és felfogja, hogy nem ezt jelenti a gyermekvállalás.
2023. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

IGEN!


Abszolút. Egy éve vagyunk együtt, barátom még egyetemre jár én meg pont most mondtam fel😂 Nem vagyunk még jegyesek se és én házasságban szeretnék babát, de mostanában nagyon rá vagyok pörögve a témára. Az ő családjában most fog születni baba, az én családomban van több gyerek is, meg sok filmet meg sorozatot nézek ahol olyan boldogan nevelnek gyerekeket :D


De nekem ez még 4-5 évre van...

2023. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt még ilyen érzésem.


33/N

2023. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!