Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Küldenétek ötleteket amivel a...

Küldenétek ötleteket amivel a 8 hós kisfiamat szorakoztathatom, taníthatom, játszhatok vele? Félévesen felállt,2 hétre rá mászott és most tipeg, minden érdekli.

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 8 honapos, igaz o meg nem all vagy tipeg csak maszik de nagyon szereti kergetni a felfujhatos labdajat amibe van egy csengo. Tetszik neki, hogy ahogy megloki csilingel. Szinten szereti az egymasra/egymasba rakhato szines poharakat. En felepitem o meg ledonti vagy egymasba teszi oket (persze nem sorrend szerint hanem ugy ossze-vissza). Egy masik kedvenc nallunk egy forma bedobo ami allat hangokat ad ki. Ahogy a format behelyezzuk a helyere kiadja az adott allatnak a hangjat ami a forman van. Persze o meg nem tudja behelyezni de ha megnyomja az allatot akkor szinten kiadja a hangot es ez nagyon tetszik neki. Ezzel elvan akkar 30 percet is egyedul. Kedvenc meg a kiurult fagyis doboz, ebbe kis muanyag labdakat rak majd kiboritja. Van golyo palyank is ebbe en szoktam beledobni a golyokat o meg nezi. Nagyon elvezi de o meg nem tudja beledobni. Kepeskonyvek is lekotik a kisfiamat de nagyon rovid idore, ugyhogy meselhetsz is neki. Meg nagy kedvenc a villanykapcsolo kapcsolgatas. :)) Na persze ezt csinalna egesz nap ha engendnenk neki. :)
2010. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Buborékfújás, könyv lapozgatás, állatok hangját utánnozd neki. Tornyot építss ő eldönti. Hűtőn a mágnesek pakolása! Játék sátorban játszàs! Golyópàlya! Lufik!
2010. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Off: elsőnek, milyen típusú ez a formabedobó? Elmondás alapján nagyon tetszik. Tudnál linket mutatni, légyszi?
2010. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 8 hónapos.

Nekünk van babykompunk,zenélős világítós,abba beleteszem és azzal mászkál,ha a konyhában vagy másik szobában van dolgom,oda is tud velem jönni,nem kell mindenhova kézben cipelni.

Kemény lapos könyveket is szereti,vagy az ő méretével azonos plüss állatokat,mert azzal jókat tud birkózni.Végül is egy ilyen korú babát már minden leköti,főleg a színes zenélős dolgok,persze csak egy ideig,mert kíváncsiak a babák,és mindent fel akarnak fedezni.

2010. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17:15-os, elso valaszado vagyok. Kulfoldon elek es itt vettem a kisfiamnak. Szivesen kuldok neked linket de nem tudom, hogy ez mennyire segit.


[link]

2010. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17:15 vagyok, köszi! Nagyon cuki játék, talán megrendelem a linkről!
2010. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 hós szintén és áll is. Ásványvizes flakont szeret a lökdösni, a jégkrémes dobozt rágja, abba szoktam apró játékokat tenni, akkor rázza és idővel lejön a teteje és kiborítja. De most inkább feláll, feltérdel a szekrény, a fal mellé és az püföli. Ja, és a mosógépet szereti nézni, ahogy forog benne a ruha. Elég sok játéka van, de azok nem igazán foglalkoztatják, inkább ezek az egyéb tárgyak.
2010. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!