Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik?

Miért nem eszik?

Figyelt kérdés
Vagy két hete alig eszik valamit a lányom. Korábban jó evő volt, most hirtelen katasztrófa. Ami a leginkább aggaszt, hogy a húst szinte egyáltalán nem eszi meg, semmilyen átkozott formában. Teljesen kivagyok, mert amúgy sem egy óriás, elég vékony testalkat. 14 hónapos.
2023. jan. 24. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Vannak ilyen korszakok, majd elmúlik. Nem fog éhen halni. A lényeg, hogy ne legyen stressz a kaja körül. Kínáld, aztán ha nem, akkor nem. Nekem el kellett engedni a pontos időpontokban etetést, elég random volt, hogy mikor éhezik meg, és akkor kapta az aktuális kaját, amikor éhes lett.
2023. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is most 14 hónapos és nálunk is ugyan ez a helyzet. Alig eszik valamit. Én a fogzásra gondolok, hogy emiatt nem eszik, de a szájába nem engedi, hogy belenézzek.
2023. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet akkor a fogzás is, a gyerekorvos szerint most nagyon fogzik. Egyébként más jele nincs, eddig még ennyi sem volt, pedig 8 foga kint van. Találtam végül kaját, amit megevett. Ez nem más mint a rántotta 😂 Meg a hideg banán (ez alátámaszthatja a fogzás teóriát). Fura, mert nagyon éhesnek sem tűnik, pár falat után elutasítja az ételt.
2023. jan. 24. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű a foga tényleg. :)

A fiam (13 hónapos) csak az extra puha dolgokat eszi meg most, vagy semmit :D De neki már 1 örlő áttört, szóval remélem lassan elmúlik ez is.

2023. jan. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!