Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 21 hónapos kisfiam nem eszik!...

21 hónapos kisfiam nem eszik! Miért? Mit tehetnék? Lent folytatom

Figyelt kérdés

Múlthéten kedd-szerdán kezdődött, hogy étvágytalan volt. Azt hittem, hogy jön a hátsó foga. Csütörtökön este lázas lett és pénteken ment le a láza. Azóta nem is nagyon eszik. A héten evett valamit de nagyon keveset. Ma is alig evett valamit. Hallottam, hogy korgott a gyomra. Tehát tuti, hogy éhes, de nem akar enni vmiért. Adok neki Béres cseppet. Néha rágja az ínyét.

Mit tehetnék? Már nagyon aggódom! Pici korában se volt jó evő.



2021. febr. 5. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg beszélj orvossal, majd megnézi és eldönti hogy foga miatt van vagy bekapott valami vírust.
2021. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele, nem nagyon mondott semmit igazából, ebben a helyzetben sajnos nem nagyon lehet vinni az orvosi rendelőben :/
2021. febr. 5. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit erőszakosabb, lányomnak hasmenése volt, beszéltem az orvossal,lerágott ezzel a betegen nem vihetem oda szöveggel.Kesobb hívott a védőnő státusz miatt és mellékesen megjegyzem milyen faca hogy a beteg gyereket nem lehet orvoshoz vinni.Akkor mondta a védőnő hogy ha rosszabbul van a gyerek csak szóljak vissza neki mert kotelessek megnézni.Ha nagyon nagyon nem akarja meg vidd be ügyeletre,ha úgy érzed rosszabbul van mint eddig.
2021. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerdán találkozok védőnövel, remélem majd tud segíteni. Szerencsére nincs rosszul, jó kedvű, nevetgél, sokat játszik szerencsére.

De ha mégis rosszul lenne akkor beviszem az ügyeletre.

2021. febr. 5. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos a lányom, a lázon kívül neki is annyi tünete volt, hogy nem evett, orvos megnézte, torokgyulladása van. Már lement a láz, de még mindig csak pár falatot tudok beleerőszakolni, szerencsére vizet már iszik, illetve még szopizik, így annyira nem aggódom, persze jobb lenne, ha enne rendesen...
2021. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is a torokfájás volt a baj ilyenkor, mindig utólag rájöttem. Ha valamennyit eszeget az elég, érzi ő mennyi kell, viszont igyon minél többet.
2021. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!