Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergia, melyik a legjobb...

Tejallergia, melyik a legjobb tápszer?

Figyelt kérdés
Valószínű 8 hónapos kisfiam allergiás a tejre (holnap megyünk orvoshoz). Akinek allergiás a gyereke milyen tejport adtatok neki?
2023. jan. 25. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek tájékozodj hogy tejfehérje lergiás vagy csak laktóz, tejfehérjére mi milumil pregomint kaptunk, azt hiszem a milumil pepti is az de pocsék izze van a simához képest szóval nem biztos hogy el fogja fogadni. Sinlac pépet szokták esetleg még, ajánlani.
2023. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pepti, de már nagyon korán, így elfogadta. Egy nyolchónapos nem biztos hogy megissza azt a hányadékot (már bocsánat).
2023. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tejfehérje allergiát mondtak a korházban. Neked amíg sikerült megtalálni a tápszert amit elis fogad, mit adtál neki enni? Mert most vacsorára mangós gyümölcspépet adtam, nem tudom ha elég neki, de hamar elaludt.
2023. jan. 25. 19:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a pepit mondták a korházban, pocsék az íze, nem fogadja el, szerintük probálgassam, amíg elfogadja, ok, de addig mit adjak a gyereknek? 🤦🏼‍♀️
2023. jan. 25. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Neocate lcp.



De.. Felesleges itt kérdezősködni, mert az első a gasztroenterológus, ő majd ajánl és fel is ír 90% támogatottan tápszert.


Eddig anyatejes volt?


8 hónapos gyereket nem fognak terhelni egyenlőre.


Nálunk pl 2 éves kor előtt nem terhelnek, máshol meg 1 évesen - állítólag.

2023. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes, megoldható, hogy te tartod a tejmentes diétát, így nem kell a peptit innia. Nálunk is ez volt, amíg kórházba nem kerültem és muszáj volt neki a tápszer. Először a neocate lcp-t kapta, de szerintem az rosszabb mint a pepti. Konkrétan hypo szaga volt.. a peptit nálunk simán elfogadta, bár akkor még csak 3 hónapos volt.
2023. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem anyatejes 6 hónapos korától. Holnap ha küld a gyerekorvos, akkor kérünk időpontot m.

Azzal van szerencsém, hogy mást nagyon szívesen eszik, vizet is szereti. Közben pedig megébredt és adtam neki peptit, kicsit hígabbra kevertem, megivott 120 ml-t belőle, hátha megszereti idővel.

2023. jan. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!