Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb popsikrém?

Melyik a legjobb popsikrém?

Figyelt kérdés

Első babánk fog születni (kisfiú), nincs tapasztalatom benne.

Pelenkából melyik vállt be?


2022. márc. 29. 08:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

A gyógyszertári kikevert.

De a tapsztalatom az, hogy nem mindegyik patikáé jó. ( a tubusos nem jó!)


Amúgy ha nem volt nagy baj, akkor sudocrem-et használtunk, vagy semmit.

Az a legjobb, ha nem kell ( a krém ha a pelenkára tapad nem szív olyan jól.. plusz lányoknál -tudom nem releváns neked- összenövéseket okozhatnak a túlzott krémhasználatok)



Pelenka:

Minden életszakaszban és még a gyerekeimnek is különbözött.


Tapasztalat:

A sokaknek bevált Rossmannos kiütést okozott mind2-nél, lidl pedig hamar átázott a nem túl pisis gyerekemnél is.


Elején a Libero Newborn vált be.

Egyiknén a Pampers Premium care is másiknál nem, neki a sokal kedvezőbb FredFlo fehér-zöld csomagolású jobb volt a Pampersnél és a Liberonál is.


Lànyom nagyon oici csípőjű volt, nagyon sokáig 1-es liberót használtunk ( most is kispopós-104-es ruhák mellett 92-es bugyi kell..)


Egyik robbanó pelusos volt, arra mindenképpen gumis derék kell.. masik nagy pisis és hosszan alvós, neki nagy nedvszívás kellett.


Nekem, ami bevált az, az, hogy nem táraztam be, és ha valaki jött kis csomag pelust válaszoltam a kérdésre, mit hozzon, márkát oedig direkt mast és mást.. így szinte mindent kipróbáltam..


Rendeltem mintát is.. ( Müller és Libero is ingyen küld)

2022. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A Promoboxos kismamacsomagban volt Bepanthen, Neogranormon és Sudocrem minta. Kipróbáltuk mindet, meg a gyógyszertárit is, és utóbbit semmivel nem találtuk rosszabbnak, így mi azt használjuk. De lehet, hogy a te babádnak más fog beválni.

A pelenka ugyanez, nekem volt, amiből folyton kifolyt a pisi, más meg arra esküszik. Én kezdésnek vettem kb 6-8 félét (plusz a termékminták) és végigpróbáltam őket.

2022. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Popsikrémre visszatérve:

Neoganormont

Bepanthent

Sudocremet

Müllereset próbáltam

2022. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Mind a 2 gyerekkel a sudoremet használtam/használom. Gyogyszertáritól kiütéses lett, neogranormon és bephanten meg szárította a bőrét.


Lidlis pelust használtunk csak a nagynál. Most a kicsi vagy libero vagy lidliset kap. Attól függ, melyik boltba megyünk.

2022. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem pl a Chicco popsikrém vált be. Sokmindent próbáltunk pedig.
2022. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Mindkét gyereknél a gyógyszertárival kezdtük, de többet is kipróbáltunk. Igazából egyikkel sem volt probléma, de ha nagyon piros lett a popsujuk, akkor arra a Sudocreme vált be.
2022. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Sudocream,pelus nekünk mind jó volt bármilyet vettem vagy kaptunk.Általában Libero vagy Pampers volt itthon,de a leszokás környékén vettem olcsóbbakat is,azok is megfeleltek.Újszülött korban a liberot használtuk.
2022. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a Sudocreme és a DM sajátmárkás pelenka kombó vált be. Első gyereknél még próbáltunk több mindent a gyógyszertárival kezdve, aztán ezekhez lyukadtunk ki. Egyébként szerintem nem feltétlenül kell mindig kenegetni a gyereket bármivel is, ha nincs épp tünete (pl. fogzásos kakitól), így a legjobb, legbiztosabb, ha van lehetőséged megmosni a popsiját nagydolog után, a kicsi után meg elég a popsitörlő. És persze a lényeg, hogy sose maradjon rajta sokáig teli pelenka, meg legyen némi szellőztetés is (praktikusan fürdés környékén).
2022. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Sudocrem teljesen megfelelt, nem nagyon próbáltam mást.
2022. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
De fa*za,hogy valaki leírja a tapasztalatát,és le van pontozva.Ráadásul úgy,hogy a fele válasz megegyezik amúgy sokmindenkiével.Kár már bármire itt válaszolni.
2022. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!