Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babámnak adhatok fél...

11 hetes babámnak adhatok fél glicerines kúpot?

Figyelt kérdés
negyed nem használ neki nagyon,több mint egy hete nem volt széklete,lázmérőtől sem.szenved szegénykém.köszi a választ
2010. okt. 4. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ezzel mi is szenvedtünk,én babóm is 11hetes,bár nekünk 5nap után mindig van.én felet adtam este,majd másnap kétszer hőmérőztem,plussz adtan neki az angol vízet,és majd estére lett neki!De a kúp lényegesen javította,mert mikor nem adtam akkor nagyon sírt a hőmérőzésnél is,most meg nevetgélt:)Azt m,ondják anyatejes babóknál előfordul a 10nap is,de én már a 4et is soknak tartom,ha addig nincs én hőmérőzön vagy adom neki a vízet.Remélem nektek is sikerül!
2010. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
TÖBB MINT EGY HETE??? Azonnal ORVOSHOZ, MOST! Te teljesen IDIÓTA BAROM ÁLLAT vagy! Miért ide írogatsz az orvos helyett? Lehet, hogy bélcsavarodás, vagy egyéb komoly baj!
2010. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyatejes,vagy tápszeres? Szorulása van, vagy nem is próbálkozik?


Én a helyedben gyerekorvozt kérdeznék meg.


A 3 babám tápszeres,kezdetben sokatt bukott, ezért AR-es tápszert kapott,ettől viszont sokszor szorulása volt, hátára fektettem, felnyomtam a lábát,tornáztattam, és szó szerint kiküzdötte a kakit, volt olyan is, hogy ki kellett piszkálnom, annyira kemény gombóc volt, egyszerűen nem jött ki. Tápszert váltottunk, utána rendbejött

2010. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
azért az ilyenek nemtudom miért írogatnak ide?amúgy meg szépen is meglehet mondani a véleményedet,te idióta barom állat!!!!!!!!!tanácsot kért nem kioktatást!első voltam.
2010. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Te tényleg adnál, vagy nem adnál valamit a gyereknek, csak azért, mert valaki ismeretlen a neten azt írja, hogy igen, vagy nem?

Mi a bánat van veletek? Ennyi idő alatt felhívhattad volna inkább a védőnőt.

Kb. húsz perce olvasgatom ezt a kategóriát, de az IQ szintem lassan 100 alá csökken a sok hülyeségtől.

Ne haragudj, hogy beszóltam. Nem akarlak megbántani, csak pont nálad szakadt el a cérna.

Legközelebb ezt a kategóriát is elkerülöm (akárcsak az ezotériát)...

2010. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gyerekorvosnál voltunk semmi baja nincs...anyatejes babánál előfordul mondta.ő és a védőnő is tanácsolta a kúpból a felet.de én csak negyedet adtam először,attól csak kicsi széklete volt nem a megszokott.ezért kérdeztem itt hogy ti mennyit szoktatok mert a betegtájékoztatón nagyobb gyerekre van írva a fél kúp-köszönöm a hasznos válaszokat.
2010. okt. 4. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ennyi,mondtam én, felesleges volt kioktatni szegény kismamát!!!!!!!!!
2010. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!