Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdekli a gyermeketek...

Mennyire érdekli a gyermeketeket a telefon?Kisebbre gondolok 1-2éves gyermekekre és olyanok szülőkre akik nem igazán engedik a telefonozást.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat

2023. jan. 31. 17:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A róla készült fényképek érdeklik csak belőle, más nem.
2023. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Miféle telefonozást kellene engedni egy 1-2 évesnek? 🤔

"Érdekelte" őket nyilván, csecsemőként kúsztak, másztak érte, előszeretettel rágcsálták volna meg, ha hagyjuk.

1-2 évesen max. annyira, hogy ha megkaparintották fotóztak összevissza, mert az elérhető volt lezárt képernyő mellett is.

Ennyi

2023. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Erre elég sokan odaadják pl evéshez hogy mesét nézzen vagy sétánál hogy csöndbe legyen stb.

Ezért kérdeztem

2023. jan. 31. 17:13
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Az egyik teljesen rá volt függve.

Ment minden telefonra azonnal.


A második gyereket meg egyàltalán nem érdekli.

3 èves és most sem.


( nem vagyok vaskalapos, de eléggé le vannak korlátozva a digitális tartalom tekintetében.

3 és 4,5 évesek.

Tévé előfizunk nincs.

Heti 1-3 alkalommal nézhetnek valamennyi mesèt

Ha egész héten nem, akkor tartunk szombaton egy popcornos moziestet)

2023. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

3


Ilyet soha nem hagytam


Amúgy a telefonunk kb tabu


Telefonálni és videotelefonálni lejet


Esetleg fotókat nézünk együtt rajta


4

2023. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A lányomat fél évesen jobban érdekelte, mint most 4 évesen. Max az tetszik neki, hogy fényképezhet vele. Soha nem adtam neki, nem is kérte. Az öccse 2 éves, ő max elveszi tőlem és földhöz vágja. 🤣
2023. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

15 hónapos, macis a zárképernyő fotó, azt szereti nézegetni és mondja, hogy va-va (Neki most minden kutyus 🙂).

Nem nézett még soha egy videót sem rajta. Anyósom szeretett volna múltkor a telefonján lejátszani Neki egy mesét, de megkértem, hogy ne (nem is tette meg 🙂), nem akarjuk eléültetni még sokáig!

Sajnos két középső Fiunknál (11 és 14 évesek) elrontottuk ezt, korán 4 évesen nézhettek mesét, játszhattak gépen, Ők nehezen mozdíthatók ki a gép elől. Szigorú korlátozások kellenek. A legnagyobb Fiunkat viszont nem engedtük olyan korán a géphez, nem is lett a mániája szerencsére. Szívesebben megy ki, segít a ház körül, mászkál a barátaival. Ezt, ha lehet a legkisebbnél is szeretnénk elérni.

Tv előfizetésünk nincs, szóval onnan a sok szennyet nem látják.

2023. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Milyen fura hogy nincs tv

Leakalappal..

2023. jan. 31. 17:38
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
2 éves lányom szereti nézegetni a családi képeket, én mutatom neki, és soroljuk, kik vannak a képen. Ha olvasok neki egy mesét és olyan állat van benne, amit még nem látott, vahy nem ismer, azt meg szoktam neki mutatni, hogy néz ki. Mámával, dédivel, vagy a tesóval, aki kollégista, szoktunk videochatelni, telefonálni. Kb ennyi.. Meg mikor csörög a telefonom és nem vagyok ott, akkor szokta hozni, hogy "apa hív" mindig ezt mondja :D
2023. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

8


Sosem volt🙃


14 éves korom óta nem nézek tévét

(36 éves vagyok)


Nézek filmet, sorozatot, de úgy, hogy én döntöm el mikor és mit, reklámmentesen)


Vagy 5 évig viszont úgy sem, max moziban, vagy ha esetleg megvolt valami dvd-n, akkor még a fájlmegosztók is elég korlàtozottak voltak, azóta le is áldozott a szerepük.


Bocs az off miatt

2023. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!