Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétéves lányom egy kórházi...

Kétéves lányom egy kórházi éjszaka óta nem alszik el nélkülem. Ha otthagyom, sír. Éjjelente 15-20-szor megyek be hozzá. Mit tegyek, hogy leszokjon "rólam"?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a suttogó módszerét, próbáltam már elalvásnál rögtön egyedül hagyni, de csak sírás lett belőle. Most már aludni sem akar és újra csak pelusba végzi a dolgát. Egész nap azon siránkozik, hogy nem megy egyedül aludni. Már a bölcsibe is sírva megy, az eddig kiegyensúlyozott gyerek. Mi a Férjemmel meg már kikészülünk.
2010. okt. 4. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Aludj vele együtt pár napig (hétig). Utána megnyugszik majd, és helyreáll a rend. Én is együtt alszom a 2 éves kislányommal, ha ilyesmi van. Pld. ha 3-nál többször ébred éjjel, akkor másnaptól átköltözök mellé egy pár napra. (mikor a fogai jöttek, akkor gyakoribb volt).
2010. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
1. vagyok. A suttogó módszere nem mindenkinél válik be, nálunk sem vált be. És én sem hagyom sírni a gyereket, inkább legyen később önálló, de ne sírjon.
2010. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt választanám, hogy vele aludjak. Nagyon megviseli őket az ilyen dolog. Így már nappal sem azön görcsölne, hogy jön az éjszaka.
2010. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!