Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letort a 2 evesemnek a lapatfo...

Letort a 2 evesemnek a lapatfogabol. Mi a teendo?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elegge ideges vagyok, mert nemtudom, h tortent. Letettem aludni, semmit nem vettem eszre, es mire felkelt, etetsnel eszre vettem, h egy picit letort a foga sarkabol... Attol felek, h nehogy elkezdjen rothadni. Szukseges menni fogorvoshoz, hogy a hegyes reszt lekoszorulje?


Elegge aggodom. Sajnalnam, ha fekete fogai lennenek, azert megiscsak meg ott lesz par evig.


Mossuk egyebkent minden nap.


Koszi



2023. febr. 5. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha bpi vagy manodentál fogászat. Vissza is építik!
2023. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én elvinném. Ha fáj is neki akkor fogászati ügyelet, ha nem akkor holnap hívj fel egy gyermekfogorvost. Ha úgy látja a fogorvos vissza is lehet építeni tömőanyagból, persze ha engedi a gyerek.
2023. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bp. Skylark Dental is nagyon jó, meg tudjàk oldani az ilyen problèmàt, ès van picikre szakosodott szakemberük is.
2023. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Lapátfog, rothadni, leköszörül??? Hol élsz te, a középkorban? 🤣🤣🤣


Nem tudnak vele mit csinálni, egyrészt 2 évesen nem kooperal, másrészt ha csak a sarka tört le, nincs tömés, ami tartósan megmarad neki. Jól öntisztuló felszín, onnan nem fog ,,elrothadni,, ha mossátok neki rendszeresen, illetve eszik olyan keményebb zöldséget, gyümölcsöt, ami tisztán tartja.

2023. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem kooperál?!?! Jò fogorvos kell, de már egy 10 hònapos foga is kezelhető. Sajnos tapasztalatból tudom. Ha nem tesznek rá vèdőbevonatot, romlani kezd a fog. A belseje nem annyira ellenàllò, mint a zomànc. Függ attól, hogy mekkora darab tört le, de ezt neten keresztül nem lehet megítèlni. Ha èles a sarka, azt le kell kezekìteni, hogy meg ne vàgja a nylevèt.
2023. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!