Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Le van törve az 1. Lapátfogam...

Kicsililiaa kérdése:

Le van törve az 1. Lapátfogam mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és kiskoromban letört az 1. Lapátfogam a bal oldali mert elestem.Elmentünk fogorvoshoz aki kiszette belőle az ideget így nemfáj de utána amikor csinálta volna már valami miatt nem ment dolgozni sokáig így nem jó a fogam de eddig egy kicsi volt letörve de most már alig van egy kicsi fogam. Szerintetek ezzel mit csináljak orvoshoz még nem mentem :/ SOS!
2015. márc. 19. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el egy normális fogorvoshoz felépíti vagy koronát rak rá, majd megmondja mi legyen.
2015. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is: Szemfognak hívják. Mielőtt elmész a dokihoz jegyezd meg ezt a szót, különben úgy körberöhög mindenki akinek ezt mondod, hogy nem tudsz majd elég mélyre süllyedni. (Ne haragudj, nem akartalak megbántani, sérteni)


Ha elmész egy normális fogdokihoz, megnézi és elmondja neked, hogy valószínűleg formára fogja csiszolni, méretet vesz róla és 1-2 nap, max egy hét múlva felragasztja neked a szép új fogat. Ha készen lesz senki nem fogja észrevenni a különbséget. Mivel ki van idegelve valószínűleg még fájdalmat sem fogsz érezni, csak boldog és szép mosolyod lesz a kezelés végén.

2015. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!