Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mennyire jó 11 hónapos...

Ez mennyire jó 11 hónapos gyermeknek reggelinek vagy vacsinak?

Figyelt kérdés

-Kenyér philadelphia natúr sajtkrémmel

-Kenyér teavajjal



Ezek után kap gyümölcsöt is.


Néha annyira gagyinak érzem ezeket, mert látom a neten hogy kinek a gyermeke miket eszik.


Ezeken kívül szokott kapni babacsintát, tojásos muffint, vagy baba goffrit..stb. néha van kreativitásom, de néha ezeket az alap dolgokat adom neki.


2023. febr. 6. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ne másokéval hasonlítsd a gyereked. Egyrészt egy dolog, hogy néz ki a gyerek húdefrappáns tál étele, amin anyuka 1 órát kreatívkodott, ha csak egy insta fotó kedvéért készült, amúgy a 90%-a a tányérban marad.

De ha meg is eszi valóban: az az ő gyereke, nem a tiéd.

Gondolom, nem arról van szó, hogy életében mást nem adtál neki, mint sajtkrémes kenyeret, hanem ez vált be.

2023. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó. Nálunk is jellemzően ez a reggeli és/vagy a vacsi, és hát ugyanazt eszi, mint mi egyébként is, tehát nem tudok nagyon különcködni. Én mindig kínálok hozzá zöldséget is, meg valami fehérjeforrást (sajt, sonka, virsli, akármi), de vagy fogy, vagy nem. A lányom 11 hónaposan még úgy átlag napi 1 egész falatot evett összesen, szóval mindent megtettem, hogy amit eszik, az azért ne legyen teljesen üres kalória (mint pl pufi meg hasonlók, amiből azért szívesen tolt volna magába végtelen mennyiséget).
2023. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz, de valami nyers zöldséget adj emllé rágni, meg pár szelet jó minőségű hústerméket
2023. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én még adnék mellé zöldséget, felvágottat, sajtot, ha szereti :) egyébként semmi baj nincs vele. csinálhatsz neki májkrémet is akár, vagy vmilyen kenceficét pl. körözött.. amit szeret, vagy ha kísérletezel, olyat csinálj amit megesztek, ha a babának nem kell
2023. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
En orulnék ha egyáltalán a kenyeret megenné a lányom. 2,5 eves de ha valamihez adok neki kenyeret akkor hozzá se nyúl a kenyérhez. Ennyi idősen mint a tied meg pláne
2023. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes, mondjuk én adnék mellé valami zöldséget is
2023. febr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!