Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen krémet használjak a...

Milyen krémet használjak a baba arcára télen?

Figyelt kérdés
Sokat vagyunk kint, és szegenynek tiszta piros az arca utána, ahol ugye a szél és a hideg éri. Úgy tudom télen olyan kremet kene használni, ami nem víz alapú, hogy ne fagyjon az arcára. A kintlét után szoktam neki bekenni (Lipikart hasznalunk- van neki egy minimalis ekcémaja) de amikor nagyon csúnya neki akkor nem segít. Milyen kremet ajanlotok? Elég érzékeny bőrű, mint én is.
2023. febr. 7. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk teljesen bevált a dm saját márkás hideg időre való kis tubus krém, úgy hogy amúgy ekcémás volt, tehát azt hittem érzékeny bőrű. Később az ekcéma elmúlt tejmentes diéta után, azóta nem tartom érzékeny bőrünek, sosem szárad ki azóta
2023. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A testen a bőre teljesen tiszta, az arca piros és szaraz.

Ő tojast és brokkolit nem ehet, és amióta kihagyjuk szép a bőre. Most amúgy valamiert nekem is nagyon csúnya az arcom, gondolom szinten a hideg miatt.


Melyik pontosan az a krém ?

2023. febr. 7. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Dm baby love wind and wetter


Niveanak is van ilyen krém ilyen névvel

2023. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sanatopic krém még amit szeretek, gyógyszertárban kapható


Nem a legszebb az összetevő, de nem használok sokat és gyorsan segít. Neki az urage nem jött be, más drágát nem próbáltam.


Keze akkor száraz ha fertőtlenítő kézszappant adnak nekik suliban, azt egy két nap alatt helyre teszi

2023. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekorvos írt fel sima egyszerű gyógyszertári testápolót. A fiamnak is ekcéma szerű foltok szoktak lenni a bőrén, de az a krém szépen eltünteti. És azt szoktam az arcára is kenni.
2023. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!