Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkát használjátok? ...

Melyik pelenkát használjátok? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek más és más...jövő év elejére várom első babámat és nemtudom melyik pelenkát érdemes megvenni?

Ki melyiket ajánlja?



2022. nov. 6. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Babylove, utána meg Pomette 4 éves koráig.
2022. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a pampers active baby és a müller saját márkás pelenkája vált be.
2022. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Pampers Premium Care vált be. Éjszakára pedig a Pampers Harmonie-t veszem, egy mérettel nagyobbat, mint nappalra.
2022. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pampers premium care. Milor belenőtt a pants változatát kezdtük el.
2022. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

De ha tudod h mindenkinek más a jó, miért kérdezed meg?


Az ikreknél először libero koraszülöttet használtunk. Aztán a lányomnak már nem volt jó mert kezdett husisabb lenni. Neki pamperst vettem.

Sokáig ezt a 2 márkát használtuk fiú libero, lány pampers.

Bármi mást próbáltam nem volt az igazi.

Mikor a bugyi pelusra áltunk át (már nem tudtam őket fekve pelenkázni) Akkor a libero volt a legjobb. Aztán pampers és tesco.

2022. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előre ne vegyél nagy kiszerelést, amíg nem tudod, hogy nektek beválik-e a választott pelenka. Én vettem Lidl pelenkát, mert az előző gyereknél még jó minőségű volt. Azt hittem saját tapasztalatból, hogy jó lesz. De már az sem a régi. Az egyik legsz…bb. Vagyis nekünk nem vált be. Inkább próbálgass. Mi az elején a Premium Caret használtuk. Aztán a Dm-es is jó volt. Most találtam egy Happy nevűt. Eddig ez vált be a legjobban. Kísérletezgetni kell. Na meg az elején gyorsan nőnek, ezért sem kell betárazni.
2022. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a DM-es
2022. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Always, Libresse
2022. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


#5 válaszoló: Azért írtam mert ismerősnél is van aki nagyon dicséri az egyiket másik azt mondja nem jó,vagy épp nekik a papmerstől kipattog a popsi és jó az Aldis/Lidls.

De ha itt pl.50-en dicsérnek egy márkát akkor valószínűleg abból is fogok venni egy csomaggal 🙂


#8-as nem betétet keresek hanem baba pelust 😃

2022. nov. 6. 17:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Bella és Pampers baby care
2022. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!