Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik szeretitek a kisbabákat,...

Akik szeretitek a kisbabákat, azért szeretitek őket elsősorban, mert a saját, vagy a majdani saját gyereketek jut eszetekbe róla?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 11:05
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem.

En sose voltam kulonosebben oda a kisbabakert,megis van ket gyerekem,akiket imadok,nagyon cukik,es nekem a legszebb babak a vilagon.

Sőt,meg most sem vagyok odaeg vissza mas babakert.persze cukik,de ennyi.

2023. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok oda más gyerekéért. Persze, gondozom, vigyázok rá, játszok vele szívesen ha kell, de önként nem fogok odamenni más gyerekét csodálni, meg ugyulubugyulizni. Mêg csak cukinak sem tartom úgy általában a gyerekeket, kivéve ha alszanak.

A saját gyerekem viszont imádom, a világon mindennél és mindenkinél jobban szeretem, számomra a legtökéletesebb kiscsaj.

2023. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszerűen csak szeretem őket. Aranyosak, ártatlanok.
2023. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés. Én úgy látom a babák cukik aranyosak édesek ártatlanok akiket védelmezni kell. Tiszták.


Valamiért ez tetszik benne hogy ők még nem olyanok mint a felnőttek és annyira jó látni ha rácsodálkoznak dolgokra és taníthatok mutathatok nekik dolgokat. ☺️


De azt tegyük hozzá hogy más gyereke egy idő után idegesít.. gondolom ez normális lehet.


Én most várom az első babámat és alig várom hogy a kezemben legyen. És láthassam évek alatt milyen személyisége lesz hogyan formálódik miben lesz erős miben gyenge. Mit tudok neki tanítani mutatni mi lesz az amit önállóan maga hoz majd. Stb

2023. febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Nem erről szól a történet. Egyszerűen az van, hogy egészséges táplálkozás mellett (és ez alatt qurvára nem a manapság a boltokban kapható vackokat értem) kifejlődik az anyai ösztön.
2023. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!