Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran kell bekenni a...

Milyen gyakran kell bekenni a baba popsiját pelenkázáskor Neogranormonnal? Csak kakinál és az esti pelus feladásakor, vagy minden peluscserekor kell valamennyit kenni rá?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk a kórházban minden pelenkázáshoz mondták hogy nem kell sajnálni.

Első időben én is kentem itthon, akkor több volt a kaki is.

Most fél éves már csak esti hosszú alvás előtt vagy kaki után kenem neki vagy ha pirosnak látom. A combhajlatot nem szoktam mert ott még sose volt semmi bőrtünete, ott csak törölni szoktam

Itt sok ilyen kérdésnél olvastam hogy semmivel nem kenik aztán mint kiderült ők olyan popsitörlőt használnak amiben van valami aloe vera vagy egyéb, én sima 99% vizeset használok.

2023. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Alapvetően akkor kenem kizárólag ha pirosnak látom, ami nem állandó állapot. Este fürdetés után praktikus igen, előtte vagy 8x tisztába teszed, felesleges szerintem.

Amúgy nem része a napi rutinnak nálunk ez a kenegetés, tényleg csak ha piros neki. Gyerek jól van eddig, 3 hónapos, semmi fertőzése, bőrkiütése fenék környékén nem volt eddig.

2023. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
9 honapos fiamnak kaka utan szoktam...amig kisebb volt minden pelenka csere utan kentem.
2023. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Én csak ha piros volt, vagy úgy ítéltem meg, hogy kell. Esetleg fürdés után.


Nem ázott a kakiban, hanem mihamarabb tisztába lett téve. Nem értem mi célt szolgál a minden alkalommal krém. Felnőtt se keni magát popsi ápolóval.

2023. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Én sosem szoktam, 99% vizes popsitörlőt használok.


Max. nagyon ritkán, ha picit kjpirosodik, de az talán 3 havonta egyszer fordul elő, amúgy tényleg sosem szoktam, nekem az a fura, hogy sokan tök feleslegesen kenik minden pelenkázáskor.

2023. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Neogranormonnal és más hámlasztóval pl: sudo... konkrétan nagyon maximum szökőévente kellene, ha nem akarsz fiúnál letapadást, élettaninál nagyobb szűkületet, kislánynál összenövést....
2023. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Sosem használtam neogranormont. Sudocrem-et vettem mind a 2 gyereknek.


Én csak akkor kenem, ha kezd pirosodni. Van, hogy hetekig nem krémezem.

2023. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Születésük óta csak akkor kentem ha láttam hogy esetleg kezd kipirosodni de a kórházban sem kentem sosem
2023. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
99% vizes popsitörlőt használok, de csak akkor kenem neki, ha piros, DM Babylove popsikrémmel (ezt javasolta a gyerekorvos).
2023. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem Neogranormonnal, hanem más popsikrémmel kenem minden pelenkázáskor.
2023. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!