Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Anita és Boglárka nevek...

Az Anita és Boglárka nevek közül szerintetek melyik szebb és miért?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Szép mindkettő. Az Anitán én is gondolkodtam. Ebből a kettőből talán inkább az Anitát választottam volna. Szép, nőies hangzása van. A Boglárka számomra inkább olyan bájos, kislányos, nagyon romantikus csengésű. Meg egy fokkal nehezebb szerintem normálisan becézni.
2023. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az Anita jobban tetszik.
2023. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Anita gyönyörű, Boglárka nem szép. Színtelen, egysíkú nekem ez a név. Úgy jó, hogy Bogi, az nagyon édes becenév, de úgy, hogy Boglárka nekem nem szép. Bogáta lennék helyette. Az nekem szebb, komolyabb, elegánsabb, színesebb, életteltelibb hangzású. Ja és, a Boglárka nevet, azt tudni kell viselni. Ahhoz szépnek, magabiztosnak kell lenni. Ismerek egy nagyon csúnyácska, és egy nagyon szép, bájos arcú Boglárkát. A nemszép Bogit még sajnálni lehet a neve miatt is, de a bájos arcú Boglárkának nem áll olyan rosszul ez a név. Az Anita viszont már önmagában ad szerintem egy kecsességet a viselőjének; tehát, ezt nem lehúzza, hanem fölemeli, erősíti már azt a tündöklést, ami eleve benne van a lányokban, nőkben.
2023. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Boglárka
2023. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Anita tetszik jobban
2023. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az Anita borzasztó ellenszenves név és ettől nem tudok elvonatkoztatni, szóval a Boglárka tetszik jobban, pedig amúgy azt sem szeretem.
2023. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de szép mindkettő!!!! 🥰 Nagyon nehéz kérdést tettél fel! :) Én lehet az Anitát választanám :)
2023. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 _Cherrybomb_ válasza:
100%
Anita. Sok embert hivnak Boglarkanak, Anita ritkabb
jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!