Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy véditek majd a karácsonyf...

Hogy véditek majd a karácsonyfát másfél-2 éves örökmozgó, kíváncsi gyermekeitektől?

Figyelt kérdés

Kicsim másfél éves lesz Karácsonykor. Egy rettentő kíváncsi és felfedező típus, tuti egy perc alatt lebontaná a fát, ha nem borítja azonnal magára. :( Nem tudjuk olyan magasra tenni, és nagy fát szoktunk, mit tehetnék?

Ti hogyan oldottátok meg?


2010. okt. 5. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly kisfiam 10 hónapos volt. Nem volt feltéve a fenyő. Csak egy ideig érdekelte, nem akarta lebontani, csak az égőket akarta:) De egy idő után már azokat is csak nézte. Sőt mászott be alá, hogy nem szúrta, ez rejtély.Nagyon figyelni kell az biztos, de sztem nem lesz vészes.
2010. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is mindig nagy a fánk. Én alulra ahol elérte csak műanyag díszeket raktam, annak ha leszedi sem lesz baja.

Amíg kicsi volt, (most már 5 éves, a tesója a kicsi most 7 hós) addig kikötöttük a fát, hogy tuti ne rántsa magára.

2010. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly karácsonykor 1 éves volt a babánk. Mi betettük a járókába a karácsonyfát.

Szerintem idén is ott lesz a járókában (csak újra össze kell majd rakni).

Ha nem lenne járókánk, én kikötném a fát, hogy ne tudja magára borítani + nem tennék alulra díszeket, vagy csak műanyagot, de semmiképpen olyat, amivel kárt tud okozni magának.

Vagy vegyetek kisebb fát, és tegyétek asztalra/sámlira/hokedlire.

Vagy lógassátok le a plafonról.

Több ötletem nincs, de remélem tudtam segíteni :)

2010. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon örülök a kérdésednek :) Karikor lesz a lányom 21 hónapos. Már előre félek :) Mindig nagy fát veszek, majd most úgy csinálom hogy csakis műanyag díszek mennek alulra, az égősort meg nem tartom bedugva sosem. Nem akarom felrakni amúgy sem sehova, mert szerintem az tök béna, tavaly nem volt gond, egy kicsit megcibálta aztán kész, de most majd 2 évesen, háát.. túl kell élnünk :)))
2010. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!