Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amennyiben itthon vállalnék...

Amennyiben itthon vállalnék gyermekfelügyeletet, milyen feltételei vannak?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondoltam,a saját 15 hós babám mellett szívesen vigyáznék gyerkőcökre olyan szülők részére akik nem tudják munkájuk mellett megoldani a felügyeletet.Ehhez hivatalosan kell valamit intézni,vagy csak annyi ,hogy meghirdetem és a szülő dönti el megbízhatónak tart vagy sem.
2010. okt. 5. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit több kell ehhez, hogy hivatalosan tudják kicsikre vigyázni. PL: Meg kell oldanod a higienias feltételeket, a rendszeres egészséges étkezést, szabad levegőre ki kell vinni őket, meg kell szervezni a felügyeletüket, stb. Ha családon, barátokon szeretnél segíteni, meg lehet oldani, de több gyermek esetében érdemes utána járni ezeknek. Sok szerencsét, drukkolok.:) Majd írj, ha összejött!!! :D
2010. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves tőled:-))))
2010. okt. 5. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Te "nem hivatalosan" rábíznád a babád egy vadidegenre?

Szerintem ezt csak barátok között lehet így intézni, egyébként elég felelőtlenség lenne a szülők részéről, hiszen semmit sem tudnak rólad.

És most nehogy félreértsd kérlek, nem kifejezetten rád értem persze, hanem általánosságban.

Bár lehet, hogy csak én vagyok túl parás :)

2010. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amerre èn lakom, sok a családi napközi! Anyuka otthon van a gyerekével, és mèg vállal 1-2-3 gyereket mellé!

Általában a szülők azt keresik, ahol családi házban van, zárt kerttel ahová délelőtt délután kiviszik a gyereket, van a kertben csúszda homokozó Kis házikó, kerti játékok, hinta! Bent legyen külön helyiség ahol a gyerekek játszhatnak, sok fejlesztő játèk, matrac amin a gyerek elalszik, főtt egészsèges kaja, nasit kapjon a gyerek, gyümölcsöt joghurtot stb.

Havi 60.000 ft- ért vállalnak ilyen feltételekkel gyereket

2010. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!