Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik miskolci bölcsit...

Melyik miskolci bölcsit ajánljátok? Mik a beiratkozás feltételei? Bőv . Lent

Figyelt kérdés
Miskolctól 15 km-re lakunk,de nálunk nincs bölcsőde ,és úgy hallottam,ha Miskolcra szeretnénk beiratkozni,akkor miskolci címmel kell rendelkezni.Ha esetleg lenne hova bejelentkezni,akkor a bölcsiben ezt meg kell mondanom,hogy miért van a miskolci címünk,vagy nem?És munkahely kell,már beiratkozáskor is?Mert nekem a cégem felszámolás alatt van,oda nem tudok majd vissza menni,mert a boltot bezárták,de új munka még nincs.Kislányom 16 hónapos,és ha betölti a 2 akkor szeretném beadni bölcsibe.
2011. júl. 3. 12:01
 1/5 anonim válasza:

Ha önkormányzati bölcsibe szeretnétek menni ott kérik a miskolci lakcímet... ha egyből azt diktálod be nem kérdezgetik, h ott laktok-e ... Egyházi bölcsikbe hamarabb felveszik a környékbelieket is, csak oda meg hosszú a várólista. Ha 9 hónap múlva szeretnéd vinni a kislányod, akkor gyorsan keress bölcsit és írasd be, akár több helyre is. A beiratkozáshoz még nem kell a munkáltatói, de az első nap már kérik.

Nekem a Petneházy bölcsibe jártak / járnak a gyerkőcök, nagyon szeretjük, csak ide már nem hiszem h lesz hely ápr-tól, esetleg jövő szept-től. Jókat hallottam még a Dobó Katica bölcsiről (Hadirokkantak út) és a Selyemrétiről is. A többit nem nagyon ismerem, de vannak még jó helyek;) Itt találsz egy listát az önkormányzati bölcsődékről: [link]

2011. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.És ha megyünk érdeklődni,akkor vinni kell a kislányomat is,hogy lássák,vagy nem??
2011. júl. 3. 16:02
 3/5 A kérdező kommentje:

És a város bármelyik bölcsijébe jelentkezhetünk,vagy csak ahova be vagyok jelentkezve annak környékére?

Első gyerekes vagyok ,és nem vagyok jártas ez ügyben.

2011. júl. 3. 16:03
 4/5 A kérdező kommentje:

És a Petneházy bölcsiben hogy zajlik egy nap?mikorra kell beérni?meddig van nyitva?Mennyit kell havonta fizetni??....

Nagyon kíváncsi vagyok!Köszi előre is a válaszokat!

2011. júl. 3. 16:25
 5/5 anonim válasza:

Szia! Bocsi, csak most vettem észre a kérdéseidet, nem tudom, hogy aktuális-e még, azért leírom:)

Érdeklődéshez nem kötelező vinni a kislányodat, de azért általában vinni szokták a gyerkőcöt is.

Bármelyik bölcsibe jelentkezhettek igen, célszerű többe is;)úgy nagyobb az esély hogy felveszik valahova.

A Petneházyban ha jól emlékszem reggel 6-től lehet menni és du. 5-ig vannak nyitva. 8-1/4 9 körül reggeliznek, ha jó idő van akkor mindig kimennek az udvarra, közben van egy tízórai is. Délben ebéd, utána alvás, 1/4 4 körül uzsonna és utána már lehet menni értük.

2011. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!