Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret már babakocsi...

Miért nem szeret már babakocsiban lenni?

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám. Születésétől kezdve szerette a babakocsit.

Most néhány hete viszont kimegyek vele, és 15-20 perc után már nyűglődik. Feszíti magát, nyüszög, szenved. Gondolom mehetnékje van. El fog ez múlni nála? Az autóban is ezt csinálja mostanában.

Ha kiveszem a babakocsiból, kézben elnézelődik. Na de nem könnyű, nem akarok vele úgy sétálni.

Mennyi ideig tarthat nála ez az időszak? Megszeretheti még újra a babakocsit?


2023. febr. 20. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj....

Nagyobb lányom 2,5 éves koráig babakocsis volt. Praktikus volt, pl ha mentünk kirándulni vagy boltba.

Na a kisebb...nem hittem volna el hogy létezik ilyen ha nem az én lányom csinálta volna. 1 éves koráig szó nélkül ült autósülésben, babakocsiban, etetőszékben.

Egyik napról a másikra egyikbe se tudtam beleültetni. Szó szerint egy )-be meghajlott és nem tudtam sehova bekötni.

Vettem már másik gyerekként ( ez amúgyis kellett volna a másik kocsiba) , vettem tricikli, semmiben nem maradt meg. Ez tartott vagy 2 hónapig. Sírni tudtam volna. Nem tudom mi válthatta ki. Utána újra egyik pillanatról a másikra újra bele ült

2023. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 hónapos kora óta ez megy. 7 hónapos, még nem javult :D
2023. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na nálunk totál fordított a helyzet. Szintén 9 hónapos, eddig sehova nem tudtunk elmenni ordítás nélkül. Értsd úgy, hogy már amint becsatoltam a hordozóba, vagy betettem a babakocsiba sírt és abba sem hagyta, amíg ki nem vettem. Múlthéten szép idő volt, hát mondom hátha... Annnnnyira vágytam már egy jó sétára. El sem akartam hinni, hogy egy órát sétáltunk és ő csendben nézelődött végig. Itthon csekkoltam biztos az én gyerekem van-e a babakocsiban! :D

Azóta mégegyszer sétáltunk egy nagyot nyűg nélkül, úgyhogy vannak még csodák.

Adnék jó tippeket, de nekem 9 hónapom ment rá, hogy "közlekedési eszközbe" szoktassam és valószínűleg semmi közöm nem volt ahhoz, hogy talán javul a helyzet lassan (lekopogom).

2023. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Mivel a hátam fáj így hiába vergődött nem lett kivéve, így mivel nem ért el vele semmit maradt a babakocsiban, amíg nem tudott járni.
2023. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!