Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek! 5hónapos kislányom...

Mit tegyek! 5hónapos kislányom sem autóban, sem babakocsiban nem szeret lenni! Volt már más is így? Hogy mozdultatok ki?

Figyelt kérdés

A babakocsit kezdetektől utálja, üvölt mintha kínoznánk!

A kocsiban pedig nagyon ritkán van csak el-ha rögtön ébredés után megyünk tele pocival jókedvvel akkor el van néha és elaludni is csak ritkán tud!Szórakoztatom, játszom vele elterelem a figyelmét...

Néha úgy sír hogy muszáj kivennem az ülésből és meg kell álljunk, ki kell szállnunk..

Változni fog ha már tud ülni és nézelődhet?

Van hordozókendőm és abban egész jól elvan el is alszik benne, de a súlya kezd nehéz lenni és mostanában ott sem akar már mindig lenni :(


2012. okt. 11. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Második lányom ilyen.

Az elsö elég jól elvolt mindenhol és most 2 éves. Utálok játszóra akárhova föleg babakocsival menni mert csak üvöltés van.

Èn annak is tudom be, hogy a nagy igényei szerint megyünk, vagy is mikor a nagy felébred stb... Sokszor a kicsi is ilyenkor ébred és nem lát ki a kocsiból és ezt utálja.

A naggyal pl legtöbbször akkor mentem mikor tudtam hogy elalszik a kocsiban.

A nagyot 11 hós koráig tudtam a hordozóba vinni, hát a kicsit örülök ha megtudom tartani benne míg elkezd ülni.

2012. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze. Ha már tud ülni egész más lesz. Nézegethet kedvére miközben tologatod a babakocsiban. Azt imádják.
2012. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kenguru
2012. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!