Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mozdulatlanul alszik a 7...

Mozdulatlanul alszik a 7 hetes baba, egyszer csak rémülten felsír, mintha fájna neki vmi. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Arra gyanakszunk, hogy csípi őt a kaki, vagy fáj, ahogy pukizik, de nincs kipattogva vagy kipirosodva. Nem tudjuk, h mit csináljunk. Úgy sír, mintha nyúznák

2023. febr. 20. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra gyanakszunk, hogy csípi őt a kaki, vagy fáj, ahogy pukizik, de nincs kipattogva vagy kipirosodva. Nem tudjuk, h mit csináljunk. Úgy sír, mintha nyúznák
2023. febr. 20. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jelentkezik? Evés időpontjához köthető? Vagy esetleg látod is mikor felriad? Ekkora babákat a moro reflex is gyakran felijeszt, elalvás után 20-30 perccel kb. Mitől nyugszik meg utána? Hogyan viselkedik sírás közben? Húzkodja fel a lábát ?
2023. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem moro reflex. A cicizés, a séta, a ringatás megnyugtatja. Sírás közben hisztizik. Lábát pukizáshoz emeli csak... meg akkor, ha ölbejön.
2023. febr. 20. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Hátán alszik vagy a hasàn?


Kisfiam is csinálja ritkán pedig ő hason alvós, szóval nem Moro reflex, mert az főleg a háton fekvő babáknál van. Mi az oka... úgy olvastam idegrendszeri éretlenség lehet.

2023. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Azt mondják átélik újra a szülést.

De lehet egy puki fájdalma is

2023. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az lenne az első tippem,hogy csikar a hasa. Szerintem ez a leggyakoribb.
2023. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!