Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevinnetek a tescoba a 7...

Bevinnetek a tescoba a 7 hetes babátokat? Illetve a babakocsit toljatok a kosar mellett?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs aki vigyazzon a kicsire, de teljesen kifogytam a termékekből.

Az hogy a hordozót tegyem a kosarba nem lehetseges mert több mindent kell vennem.. (karton vizek stb.)

(es nincs hordozo kendőm a babanak)


2022. szept. 2. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem, inkább rendelnék kiszállítással.
2022. szept. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem. Van olyan kocsi, amin található babahordozó, azt egy fertőtlenítő kendővel áttöröltem és egy textil pelenkát tettem rá. Ill a mi hordozónk ráfért keresztbe előre így hely is maradt pakolni. A legrosszabb kombó a babakocsi+bevásárló kocsi.


(nálunk nincs kiszállítás)

2022. szept. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is rá szoktam tenni a bevásárló kocsira, az a legegyszerűbb. Beletenni nem jó, mert nem marad hely. De egyébként fel lehet tenni nem csak kimondottan speciális bevásárló kocsira, hanem a simára is a hordozót. Csak ki kell tapasztalni, hogy hogyan. Mert van olyan kocsi, amire csak előre felé lehet, van amelyikre oldalt.

Ha viszel kocsit, nem fogod tudni tolni a babakocsit mellette. Babakocsival csak akkor megyek, ha csak pár dolgot kell venni, vagy ha mondjuk jön velem valaki.

2022. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Az autós hordozó mellé be szokott férni egy karton víz, csak nem egyben 🙃 ez persze a sima bevásárlókocsira értendő, amin nincs spéci tartó. Nálunk hetente úgy alakul, hogy be kell ugranom néhány dologért, szóval egy hónapos kora óta rendszeresen teszkózunk 😅 nem praktikus ugyan elaprózni a vásárlásokat, de ha a kocsi 80%-át a gyerek tölti ki, akkor sajna meg kell tenni. Amúgy ügyesen fel lehet púpozni a cuccokat az ülése mellé, és az aprók beférnek alá is 😃
2022. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem hogy 7 hetesen, hanem már 1 hetesen is vittem mind a 2 gyerekem. Az autós hordozót betettem a bevásárló kocsiba és körbepakoltam őket.
2022. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!