Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen, hidegben mibe öltöztett...

Télen, hidegben mibe öltöztettétek fél év körüli babátokat?

Figyelt kérdés

Ma akartam venni a lányomnak a thermo zsákot, de mindenhol csak 68 méretig van (max 74). Ezek szerint a nagyobb babákat nem szokták ilyenbe öltöztetni? Thermo kezeslábast láttam nagyobb méretben, de azt nem akarok venni, mert az alá nem tudom normálisan felöltöztetni (normális cuccal túl meleg, ruha vagy szoknya pedig nem is megy alá, cipő meg végképp nem). Az meg hogy néz ki, hogy eviszem valahová, és ha leveszem róla az overált, akkor harisnya meg body van rajta? Nincsenek rugijai, itthon kis pamut nadgág-póló szokott lenni rajta, ha elmegyünk akkor meg ruhácska.

Van neki vastag harisnyája, bundás bélelt kiscsizmája, meg ma végül vettem neki egy vastagabb dzsekit is, de félek, hogy megfázik a lába meg a feneke. Ezért lett volna jó a zsák, azt csak összecipzárazom, ha kell, lekapom róla, és bármit adhatok alá. Nem a mostani iőjárásra gondolok egyébként, hanem télen, mikor -10 fok van.


2010. okt. 5. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly télen ekkora volt a lányom, overálban volt. Két számmal nagyobbat vettem neki, kihúztuk vele a telet.
2010. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De hogy adtál rá az overál alá cipőt, szoknyát, farmert, stb? Szerintem egyrészt nem fér el benne, másrészt úgy már nagyon meleg lenne, nem?

Ha csak arra kéne, hogy kint sétáljunk, akkor nem lenne gond, akkor mindegy, mi van alatta, de mi általában mindehová gyalog megyünk (ringató, barátok, étterem, stb minden itt van közel), és hogy néz ki, h az étteremben kicsomaglom a gyereket az overálból, és harisnyában meg egy bodyban cipő nélkül beültetem az etetőszékbe?

Vagy ez csak nekem gond? Bocs ha hülyeségnek hangzik a kérdésem :(

2010. okt. 5. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Én overált fogok rá adni, az alá elég akár egy harisnya is. Egy nadrágot, gyorsan rá lehet adni, ha leveszed.
2010. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lányom is mindig ruciban volt/van itthon, olyan bundazsákot vettem, ami egy kabát, ráadom, és utánna a kabátra kell rágombolni a zsákot!

A làba között volt egy lyuk, ahol a biztonsági övet át tudtam húzni, így betudtam kötni a hordozóba, meg a babskocsiba, mert már ült fél évesen. 80- as volt, 1 éves koráig hasznàltuk, corában vettem 10.000 volt.

Volt egy overálunk is, akkor felhajtottam a rucit a derekára, ès kész, a cipőt meg bedobtam a táskába, és ráadtam ha kicsomagiltam. De -10 fokban a harisnyára adtam leggingst, meg kardigánt is kapott hogy ne fázzon

2010. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Ilyet kerestem én is, de ez a zsák csak 74 méretben volt. Most hord 74-es cuccot, tehát kéne neki minimum egy 80-as, de még azzal sem húzná ki a telet. Megnézem én is a corában, ott még nem vártam :(

Amúgy a brendonban van egy ilyen:

[link]

gondoltam ez feladom a dzseki alá, de szerintem hülyén nézne ki benne....

2010. okt. 5. 22:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Főleg hogy a dzseki lila..
2010. okt. 5. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:

én ezzel szemezek. nekem is 6 hónapos a kisfiam.

[link]

2010. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, találtam én is egy jót!!

[link]


Szerintem meg is rendelem! És van nagyobb méretben is!! Nagyon örülök neki!!

És a dzseki amit ma vettem, jó lesz kevésbé hideg napokra, és csak 3000 ft volt (dm kuponnal), úgy hogy nem esz meg a méreg sem :)

2010. okt. 5. 22:45
 9/10 anonim ***** válasza:
húú azt nem is láttam, az is igen jó :))
2010. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi overallt vettünk, mert szerintem ez a legpraktikusabb (5 hósak vagyunk), simán be lehet kötni a hordozóba vagy a babakocsiba... mondjuk én rugit adok rá mindig, otthon is és ha elmegyünk, akkor is... szerintem ez a legkényelmesebb viselet és így mindig "rendesen" fel van öltöztetve, bárhová megyünk :))))
2010. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!