Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babám ma semmit nem...

7 hetes babám ma semmit nem aludt napközben. Látszólag semmi baja, nem sír, csak nézelődik, de egyik etetés után sem ájult be, ahogy szokott. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Ez baj, vagy normális? Mindjárt 10 óra és gyakorlatilag reggel 10 óta fent van. Ilyen még nem volt.
2010. okt. 5. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha éjjel rendesen alszik ,akkor szerintem nem kell aggódnod.Nem minden baba alszik nappal.Unokahúgom is ébren volt nappal álltalában.
2010. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elég pici még, azért félórákat legalább alhatna. Nem is sír? Érdekes. Nem ásítozik?
2010. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden nap szépeket alszik, legalább 3x2-3 ótár, de ma semmi. Ásítozik egész nap. Enni szépen evett, mindig mérem és ma a hasa sem fáj úgy, ahogy szokott. Kisfiú, sokat kotyorog neki. Már nagyon ideges kezdek lenni, de nem mutatom neki, csak szépen beszélgetek vele.
2010. okt. 5. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
nem ettél sok csokit? nekem anyatejes babám akkor szokott ilyen éber lenni, mire rájöttem, hogy rajtam keresztül kapja a koffeint, ami a csokiban van. Sztem még több, mint egy kávéban.
2010. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy a front az oka?

Vidd ki a friss levegőre evés után, Szerintem bepunnyad, Ha meg nem akkor bocs.

2010. okt. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Mikor aludt e?
2010. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!