Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-8 hónapos hozzátáplált baba...

6-8 hónapos hozzátáplált baba mennyi plusz folyadékot iszik?

Figyelt kérdés
És mit? Vizet, gyümölcslevet, teát?
2010. okt. 6. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos szinte semmit, illetve próbálgatom pohárból, de azt nem tudom konkrétan mennyit iszik meg belőle, mert elfolyik mindenhol.

Próbálok neki minél több folyadék dús kaját adni, gyümölcsöket, főzeléket.

Cumisüvegből csak tápszert iszik, itatós pohárból semmit sem fogad el.

2010. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapos korától adtam neki szilárd ételt, kínáltam neki +folyadékot minden étkezés után, de kizárólag az anyatejet fogadta el, számára ez elegendő volt. Kb. 10 hónapos korától (ekkor váltottuk ki az első tetetést teljesen!) fogad el folyadékot, eleinte max kb.50 milit egész nap (de ő ezen az egy etetésen kívül minden evés után szopizott még).
2010. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teát és gyümölcslevet iszunk és kb 1 litert egy nap, ebből mondjuk fél litert szerintem éjszaka iszik meg.

8 hónapos baba anyukája

2010. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagylányom ennyi idősen szopi és hozzátáplálás mellett kb. 2-3 dl teát/vizet ivott. A két kicsi 1 éves koráig nem fogadott el plusz folyadékot, viszont sokat szoptak még a hozzátáplálástól függetlenül.
2010. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!