Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos korban kellett...

Hany honapos korban kellett vágni a babátok haját elsőnek?

Figyelt kérdés
Hogy oldottátok meg? Hogy viselte? Fiu vagy lany?
2023. márc. 8. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Fiu, 5 evesen vittem eloszor fodraszhoz, addig meghagytam a hosszu gondor babahajat, o is szerette, kicsit vagott a vegebol.

Mar nagy, es azota sem szeretne rovid hajat, vallig ero haja van.

2023. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Fiú és majdnem 1 évesvolt.Onnantól vágjuk kb 1 2 3 havonta

Megmutattuk neki a hajvágótbekapcsoktuk,hogy lássa hallja.

Nálunk akkor a reklám úgy lekötötte,hogy leis tudtuk vágni neki

2023. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
1 évesen, fiú és én fodrászhoz viszem. Amikor otthon anyuka birkanyírást rendez a hajvágóval az sokszor borzalmas (vannak akik szépen megcsinálják, nyilván nem nekik szól). Én készülök nasival, mesekönyvvel, kedvenc játékával. Eddig jól viselte, most másfél éves, remélem megmarad a jó szokása :)
2023. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiú, 8 hónaposan lett először vágva neki.

Felül nagyon hosszú volt, oldalt meg rövid, így ki lett neki egyenlítve.

Barátnőm fodrász, házhoz jött, itthon vágta le neki. Nagyon jól viselte. Először ollóval csinálta, de aztán mivel jól viselte, így a végén géppel dolgozott.

Most eltelt majdnem 2 hónap, most visszük majd hozzá a szalonba, mert belelóg a szemébe. :D

2023. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Fiamnak 5 hónaposan. Felül kihullott az összes haja, alul meg hosszú vekony szálú volt. Nagyon durván nézett ki. Azóta havonta le van vágva neki géppel, sosem volt ellene (most lesz 4 éves).


Lányom 18hónapos, hátközépig érő hajavan. Még nem volt vágva neki.

2023. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

1,5 éves volt a kisfiam de kopasz volt sokáig, még 1 évesen is épphogy látszott valami haj féleség rajta :D

Fodrászhoz vittük.

2023. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Én is nagyon meg szerettem volna hagyni a göndör babahaját, de sajnos nagyon izzadós és viszketett a feje a haja alatt, szóval 1 éves korában levágtuk neki.

Nem értem, miért pontozzátok le az egyest... fiúnak nem lehet hosszú haja? :D

Kicsit olvassatok már utána a történelemnek, vagy nézzetek meg egy rockbandát :DD

Annyira egyszerűek az emberek, jajj.

2023. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

3 éves lehetett kb (lány)

Neki 1,5 évesen is nagyon kevés volt

2023. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a lanyom 2 evesen kb kopasz volz. Bolcsibe is ugy kezdett. 2,5 evesen jottek kis pihék. Vagva vagy 5 evesen volt. A vege. De 2x is elinteztek az oviban olloval a gyerekek. Nem figyelt az ovoneni es a papirvagoval levagtak es vittek szalvetan az ovoneninek. Az elkoveto anyukaja sirt,mit tett a lanyommal en csak nevettem rajta. Mondjuk volt vagy 2 ev,mig osszrnott a nagy nyírás...
2023. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
2 éves koráig csak pihéi voltak. Először fodrászhoz 5 évesen kellett vinnem. Kislány.
2023. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!