Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos fiam füty huzása....

7 honapos fiam füty huzása. Kellett ez most?

Figyelt kérdés
stàtuszon voltunk ma . dokinèni megnèzte a fütyijèt ès aztàn elövett egy kis fèm kis pàlca szerüsêget körbehuzta a bör körül majd felhuzta teljesen a bört betadinos krèm. ennyi. 2 hèt mulva menjek vissza. azota ordit a pisilèsnèl. hogy segitsek ? hogy kezeljem? kenegessem ên is azzal a betadinos krèmmel huzzam neki? a nagyobbik fiamnàl sosem csinàltak ilyet. a picinêl most minek ..
2016. aug. 31. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Miert nem kerdezted meg az orvost?
2016. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Miért csak most húzogatjátok ? Nekem első naptól csinálták a szüleim, ahogy haza vittek kórházból. Szerencsére. Soha nem tapadt még le és nem kellett ordítanom. Egy idös orvos ajánlotta, védőnő nem. Természetesen a férfinak hittek szüleim.
2016. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ez, mint később a műtét... nagyobbik fiamnál azt mondták h nem kell hozzányúlni, aztán 3 évesen sebész kellett, annyira le volt tapdva. Ő azt mondta egész pici baba kortól kell húzogatni. A kisebbiknél így csináltuk már, nem is volt gond.
2016. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon megosztó kérdés sajnos, egyik orvos szerint kell, a másik szerint nem.

Az én személyes tapasztalatom: első gyerekorvosunk szigorúan kérte, hogy este, amikor fürdetem, húzzam fel neki már az első perctől (nyilván akkor még kb nem jött fel semmi, de szépen folyamatosan engedte), aztán elköltöztünk és az új gyerekorvos szintén ezt tanácsolta és minden státuszon ellenőrzi is, hogy feljön e rendesen. Most 2 éves, simán feljön neki hála Isten.

Sajnos arra nem tudom a választ, hogy most nektek hogyan kell kezelni, hívd fel esetleg a védőnődet.

2016. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni miért ne kéne hónapokig, sőt néhány kontár szerint évekig hozzá nyúlni. Addig maradjon alatta minden, tapadjon le és gyulladjon be ? Nem tudom miféle divat ez. Állítólag régen nem ez volt. Szerencsére még nem halt meg minden normális orvos. Védőnő pedig nem érdekel. Neki nem az van a lába között.
2016. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, még annyi, hogy jobb h 7 hósan túlestetek rajta. A 3 évest nagyon megviselte, még évekkel később is emlegette :(
2016. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap megnèztem neki de alig merek hozzànyulni felszakadt a bör sebes picit. fàj neki ha hozzànyulok...
2016. szept. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!