Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kutyanevek vagy az...

Tényleg kutyanevek vagy az illetőnek be rögzült valami? O_o

Figyelt kérdés
Oké, hogy néhányan adják kutyáknak az eféle neveket de attól még emberi névnek számít szerintem és nem értem mi a célja a kommentelőnek, hogy annyit ír a válaszra hogy "szerintem mindkettő kutyanév" és sokan le is pontozzák. Valami negatív dolognak hat ha valaki kutyájának adja a nevet? Mostantól nem kell akkor adni embernek? Sokszor láttam ezt a kommentet és kezdem azt hinni, hogy az illetőnél berögzült valami amiért sok neves kérdéshez ezt kommenteli...attól, hogy még ezt írja nem lesz igaza vagy de? Liza, Léna, Lotti stb...tényleg kutyanevek? Mit jelent a kutyanév itt a gyakorin? Jó sokan adnak EMBERI nevet kutyának pl. volt aki Alíznak hívta, az emberi név de valaki adta kutyának ettől kezdve ne adjuk embernek? Sok kutyást ismerek és én nem hallottam ezeket a neveket náluk, így nem értem miből gondolja hogy kizárólag kutyanevek? Ez valami negatív jelzőnek számít? Ismerek Lottit, sose volt a névvel baja. Lénát is ismerek, őt se b.sztatták hogy jajj de izé kutyaneved van, wau wau...most ezt így kellene elképzelni? nem értem :D. Szerintetek egy felhasználó írhatja ezt vagy többen is gondolják ezt? Ha igen kell adni rájuk? Hallottam már Liza névvel orvost szóval lehetnek ezek komoly nevek is. Igen sok időm van és ezért is kérdezem ha zavar ne válaszolj.

2023. márc. 8. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Én se értem ezt a kutyanevezést.
2023. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lotti nevet terveztem adni de ennél a névnél is láttam már ezt a jelzőt így elbizonytalanodtam. Mennyire "gáz" a Lotti név?
2023. márc. 8. 20:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem a Morzsi és a Bundás kutyanevek, a Lotti, Liza, etc. embernevek, amit egyes kutyatartók a kutyájuknak adnak..
2023. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm kutyája pl Kitti.
2023. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-osztálytársam volt kitti, sose zargatták hogy kutyanév lenne..
2023. márc. 8. 20:37
 6/17 A kérdező kommentje:
3-Én is így gondolom!
2023. márc. 8. 20:38
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyetlen egyszer gondoltam, hogy ez márpedig kutyanév, amikor egy Fifikével csúszdáztunk együtt a játszón. Fiorella volt amúgy szerencsétlen. Az összes többi Liza-Luna-Brúnó-Marci mittoménmicsoda igenis embernév.
2023. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz és nem is kell mások véleményével foglalkozni.
2023. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám Vilmos és Nikolett, szóval innentől nem adható embernek, de más előlénynek sem!😂
2023. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámnak és a nimfapapagájaimnak is emberi nevet adtam. Senkinek semmi köze hozzá. Nekem kell, hogy tetsszen, az állataim meg hallgatnak a nevükre.
2023. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!